" Yurtdışı Yaz Okulları ve Fiyatları 2022 | EDEX
Fiyat Teklifi Al

Yurtdışında Yaz Okulları

Yurtdışında her milletten arkadaşlar edin, eğitici ve eğlenceli zaman geçir

Yurtdışında Yaz Okulu Eğitimi

Yurtdışı yaz okulları, 8-18 yaş aralığında öğrencilerin yaz tatillerinde katıldıkları, dil eğitiminin gezi ve aktivitelerle harmanlandığı programlardır. Program süreleri 2-8 hafta arasında değişir. Programlar genelde yarım gün dil eğitimi, yarım günde gezi ya da aktivitelerden oluşur.

Yaz okulu programları ‘ağaç yaşken eğilir’ sözünün tam karşılığıdır. Yabancı dil öğrenim ivmesi bilimsel olarak yaş ilerledikçe azalmaktadır. O yüzden, 8-10 yaşlarında alınan dil eğitiminin katkısı ileriki yaşlara göre oldukça fazladır. Dil eğitiminin yanı sıra, gezip görülen yeni yerler, birlikte vakit geçirilen yeni arkadaşlıklar, deneyimlenen yeni kültürler öğrencilerimizin dünyalarına yeni pencereler olacaktır. Kendilerini daha iyi tanıyacaklar, sosyal iletişim becerileri gelişecek ve kişisel sorumluluk bilinçleri güçlenecektir.

Yaz okulu programları genellikle üniversite kampüslerinde organize edilir. Öğrencilerimiz 24 saat güvenlikli kampüslerde yaşarlar ve yine kampüs içindeki yurtlarda kalırlar.

EDEX olarak yurtdışı yaz okulu programlarımızı İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda ve diğer bir çok Avrupa ülkesinde organize etmekteyiz.

Yurtdışı yaz okulu programlarımızı dil eğitimine ek olarak öğrencimizin ilgi alanlarına göre organize edebiliyoruz. Örneğin; dans, tiyatro, spor, at binme, golf vb.

Yabancı dilleri belirli seviyenin üzerinde olan ileriki hayatlarında hedefledikleri akademik başarıları yakalamak için şimdiden özel eğitimler almak isteyen öğrencilerimiz içinde Akademik Yaz Okulu programlarımız en doğru tercihtir.

Yaz okulu programlarına, öğrencilerimiz bireysel olarak katılabileceği gibi arkadaşları ile grup olarak da katılabilir. Aynı zamanda aileleri ile birlikte programa katılmak isteyen öğrencilerimiz Aile-Çocuk Yaz Okulu programlarına katılabilir.

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız