ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

York İndirimli Dil Okulları

York 'da Dil Eğitimi - York Hakkında Genel Bilgiler - York 2020 Dil Okulu Fiyatları

York Dil Okulları

İngiltere’nin kuzeyinde yer alan şehir Yorkshire bölgesinde bulunur ve antik katedralleri ile bilinir. Şehirde tarihsel yapıtlara oldukça önem verilir hatta Avrupa genelinde yapıtların en çok korunduğu bölgelerden biridir. Tipik bir İngiliz şehridir ve Londra’dan sonra en çok turist çeken şehirlerinden biri olarak nitelendirilir. 

Ouse ve Foss nehirlerinin birleştiği nokta tam olarak York Şehri’nin kurulduğu yerdir. Nüfusu 200bini aşkındır. Şehir sadece tarihi yapıtları ile bilinmemektedir. Aynı zamanda kültürel ve sportif aktiviteleriyle de bilinir. Konum olarak Leeds Şehri’ne 34 km yakınlıktadır ve tren ile Londra dahil İngiltere’nin birçok şehrine rahatlıkla ulaşım imkanı vardır. Aynı zamanda otobüs ile de ulaşım imkani sunan şehrin bünyesinde bir havaalanı bulunmadığı için direkt York Şehri’ne uçak ile ulaşım sağlanamaz. Şehre en yakın havaalanı Leeds Bradford International Airport `tur. Öğrencilerin en çok ziyaret ettikleri şehir olan Londra’ya ise en yakın havaalanından uçakla 1 saat sürerken tren ile 2 saat sürmektedir. Genellikle öğrenciler tren ile seyahat etmeyi tercih ederler. 

York Şehri merkezinde hususi arabalar sadece sabah ve akşam trafiğe açıktır ve gün içerisinde keyifle yürüyerek birçok yere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Şehir, tipik İngiltere’nin değişken havasına sahiptir. York Şehri’nde yaşayanlar kısa sürede hava durumuna alışır ve çantalarından şemsiye eksik etmezler.

 

York Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

2020 Dil Okulları Fiyat Listesi İçin Tıklayın

York İndirimli Dil Okulları Listesi

İndirimli Dil Okulları Listesi İçin Tıklayın

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız