ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Manchester İndirimli Dil Okulları

Manchester 'da Dil Eğitimi - Manchester Hakkında Genel Bilgiler - Manchester Dil Okulu Fiyatları 2020

Manchester Dil Okulları

İngiltere’nin kuzey batısında yer alan ve Irwell Nehri’nin üzerinde bulunan Manchester, ülkenin en büyük şehirlerinden biridir ve kozmopolit bir yapıya sahiptir. Sosyal ve kültürel anlamda oldukça gelişmiş bir şehirdir.  Sanayi devriminin ilk şehirlerinden biri olmanın yanı sıra, bilim ve sanat alanında da oldukça gelişmiştir. Ayrıca futbol alanında da önde gelen şehirlerden biridir. Bilindiği üzere Manchester City ve Manchester United gibi dünyaca ünlü futbol takımlarının ev sahibi konumundadır.  

Manchester Havaalanı şehir merkezine 15 dakika mesafededir. Ayrıca Havaalanına çok yakın olan bir tren istasyonundan hızlı trene binip 2 saatte Londra’ya ulaşabilirsiniz.  Manchester ’da şehir içerisinde ulaşım tramvay ve otobüsler ile sağlanmaktadır. Diğer şehirlerde olduğu gibi Manchester ’da da bisiklet bir ulaşım aracı olarak kullanılmaktadır. 

Manchester ’da kışları oldukça soğuk ve hava genelde karlı seyretmektedir. Kışın sıcaklıklar 1 dereceye kadar düşmekte yazları ise 25 dereceye kadar çıkabilmektedir.

Manchester ’da 4 tane üniversite vardır ve bu şehri çok kültürlü ve öğrenci şehri olarak nitelendirebiliriz. Manchester Üniversitesi 25 Nobel ödülü kazanmış, Oxford ve Cambridge’den sonra listeye adını yazdırmıştır. Manchester şehri dünya tarihinde bir çok ilke sahiplik etmektedir. Örneğin; dünyanın ilk sanayi kentidir ve ilk yolcu tren istasyonu da burada kurulmuştur. 1901' de Marsk&Spencer mağazası burada açılmış, Kellogg kahvaltılık gevrek fabrikası da 1938 de bu şehirde kurulmuştur. Ayrıca Manchester mumya araştırmalarına ev sahipliği yapmakla birlikte şehirde Mumya Doku Bankası bulunmaktadır.

Manchester ’da gezilecek yerlerin başında Castlefield, John Rylands Kütüphanesi, Chinatown ve Albert Meydanı gelmektedir.

Manchester Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

2020 Dil Okulları Fiyat Listesi İçin Tıklayın

Manchester İndirimli Dil Okulları Listesi

İndirimli Dil Okulları Listesi İçin Tıklayın

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız