ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Bournemouth İndirimli Dil Okulları

Bournemouth 'da Dil Eğitimi - Bournemouth Hakkında Genel Bilgiler - Bournemouth Dil Okulu Fiyatları 2020

Bournemouth Dil Okulları

Dorset bölgesinde, İngiltere’nin güney kesiminde bulunan bir sahil kentidir.  Konumu itibariyle yaz aylarında İngilizlerin tatil için uğrak yerlerinden biridir.  Bournemouth ’da ılıman iklim hâkimdir. Ocak ve şubat ayları en soğuk aylar, temmuz ise en sıcak ay olarak söylenebilir. Heathrow havaalanı şehre en yakın havaalanı olmakla birlikte hızlı trenle Londra’dan Bournemouth’a ulaşım 1 saat 50 dakikadır. Ayrıca İngiltere’nin farklı şehirlerine de ulaşım oldukça kolaydır.

Şehir içinde ulaşım otobüslerle sağlanır bunun yanında bisiklet kullanımı da oldukça yaygındır. Bournemouth’da oraya özgü iki katlı sarı otobüsler vardır ve GLO denilen kartlarla daha uygun ücrete binilebilmektedir. Birçok festival ve konsere ev sahipliği yapan bu şehir, haricinde uzun sahilleriyle de anılmaktadır. Yıl boyunca neredeyse 100 farklı festival düzenlenmektedir.

Bournemouth’da yaşam maliyetleri Londra’ya kıyasla çok daha uygundur. Özellikle konaklama ve ulaşım maliyetlerinin düşük olması öğrencilerin de sıklıkla bu şehri tercih etmenlerinden etken olmaktadır. 

Bournemouth şehrinde yapılacak birçok aktivite bulunmaktadır. Bunlardan biri Bournemouth Eye balonu ile şehri gökyüzünden izlemektir. Eğer ilginiz varsa yaz döneminde sörf çok popüler bir aktivitedir. Öyle ki yazları Boscombe Pier’de sörfçüler için suni bir dalga sistemi çalıştırılmaktadır. Yürümeyi sevenler Bournemouth sahilinde uzun yürüyüşlere çıkabilir ya da alışveriş ve yemek için merkezdeki cafe, restaurant veya pubları ziyaret edebilirler.

Bournemouth Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

2020 Dil Okulları Fiyat Listesi İçin Tıklayın

Bournemouth İndirimli Dil Okulları Listesi

İndirimli Dil Okulları Listesi İçin Tıklayın

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız