" Yurtdışında Dil Eğitimi ve Yurtdışı Dil Okulu | EDEX
Fiyat Teklifi Al

İndirimli Dil Okulları ve Yurt Dışı Dil Eğitimi

Yurtdışı Dil Okulları - Yurtdışı 2022 Dil Okulu - İndirimli Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulları 2022

Yurtdışında dil okulu eğitimi almak günümüz dünyasında bir lüks olmaktan uzaklaşıp bir mecburiyet haline dönüşmüştür. İş ve akademik hayattaki rekabeti göz önüne aldığımızda akıcı bir yabancı dilinizin olmaması sizi birçok rakibinizden geriye atmaktadır. Yabancı dil öğreniminde herkesin bildiği birkaç klasik yol vardır; üniversitelerin hazırlık sınıflarında ya da kendi ülkenizde özel kurslar ile öğrenmek. Fakat bu kesin bir gerçek ki, dil dört duvar arasında öğrenilmiyor. Bu yüzden okulda, sınıfta öğrendiğinizin gerçek hayatta sosyal iletişimle pekiştirilmesi gerekmektedir. Bu da ancak ve ancak öğrenmek istediğiniz dilin konuşulduğu yerlerde mümkündür.

EDEX Yurtdışı Eğitim olarak öğrenmek istediğiniz dillerin (İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca gibi ) resmi dil olarak konuşulduğu ülkelerde resmi akreditasyonlara sahip 300+ den fazla okul, kolej ve üniversite ile birlikte ortak çalışıyoruz. Bu sayede okullarda aldığınız eğitimi, yine okulun sunduğu aktivitelerde pekiştirme imkanı yakalarsınız ve böylece öğrenmek istediğiniz dili 24 saat yaşayarak öğrenir, belirli bir süre sonra artık aklınızdan geçenleri sözlü ifadenize dökerken, öncesinde düşünmeden ya da kafanızda cümle kurmadan, akıcı bir şekilde konuşmaya başladığınızı fark edersiniz.

Yurtdışı Dil Okulları Fiyatları 2022 ve İndirilimli Dil Okulları Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.

EDEX Yurtdışı Eğitim olarak bizler, çalıştığımız dil okulların Türkiye kayıt ofisleri olarak sizlerden herhangi bir danışmanlık ücreti talep etmemekteyiz. Tüm danışmanlık ve süreç yönetimimiz ücretsizdir. Okulların resmi fiyatlandırmasına ek olarak bize ekstra hiçbir ücret ödemezsiniz. Hatta bunun yanında okulların partnerleri için sunduğu indirimlerden yararlanırsınız. Dil okulu fiyatlarımızı internet sitemizden takip edebilir, güncel indirimli / promosyonlu dil okulları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında dil eğitimi sürecinizi planlarken kafanızda birçok soru işareti olabilir. Ne kadar süre katılacağınıza, hangi ülkeyi, hangi şehri ve okulu seçeceğinize EDEX danışmanlarınızla birlikte karar verebilirsiniz. Bu detayları belirlerken, EDEX danışmanlarınız, sizin kişisel özelliklerinizden, zevklerinizden, yaşamak istediğiniz sosyal ortama kadar birçok detayı değerlendirir. Bütçenizi ve hedeflerinizi göz önünde bulundurarak en uygun seçenekleri size alternatifli bir şekilde sunarlar.

Yurtdışı dil eğitimlerinizin program başlangıç tarihleri ve program süreleri oldukça esnektir. Programlar genelde her pazartesi başlar ve katılmak istediğiniz hafta sayısı kadar programa kayıt olabilirsiniz. Süre ve program belirlerken, dil eğitimi sonunda gelmek istediğimiz hedef ve bütçemize göre okul ve program seçebiliriz. Yurtdışı dil okullarında aşağıdaki programlar sunulur;

Genel İngilizce Programları

Sınav Hazırlık Programları ( IELTS,TOEFL,PTE,Cambridge Exams)

Hukuk İngilizcesi

Teacher Training

Tıp İngilizcesi

İş İngilizcesi

Dil Okulunuzu Bulun

Yurtdışında en iyi okullarda, en iyi fiyatlara dil okuluna kaydolmak için ilk adımı atın

* Dil seçiniz
* Ülke seçiniz
* Şehir seçiniz

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız

Öğrenci Blog