" Yöneticiler için İş İngilizcesi | EDEX
Fiyat Teklifi Al

Yöneticiler için İş İngilizcesi

İş İngilizcesi - Yöneticiler için Executive Programlar

İş İngilizcesi Eğitim

İş hayatında yer alan profesyonellerin ya da uluslararası alanda çalışan ya da çalışmayı amaçlayan kişilerin, kariyer anlamında kendilerini geliştirebilecekleri, finans-üst düzey yönetim ya da satış-pazarlama gibi alanlarda eğitim alabilecekleri bir iş İngilizcesi programıdır. Bu programa, birçok meslek gruplarının yoğunlukla tercih ettiği ancak çoğunlukla işletme, iktisat, uluslararası ilişkiler gibi alanların daha yoğun ilgi gösterdiği söylenebilir. Bu şekilde hem ticari hem de uluslararası alanda mesleki anlamda yeterliliği artırmakla birlikte aynı zamanda hedeflenen kariyer basamaklarına yaklaşmak da çok daha kolay olacaktır. 

Özellikle Türkiye’de global anlamda iş yapan firma faaliyetlerinin artış göstermesi, bu alanda ihtiyaç duyulan yetkin profesyonel arayışını hızlandırmıştır. Dolayısı ile sektörden çok ayrı kalmadan, daha kısa sürede ama daha verimli bir şekilde alınacak executive eğitimler oldukça talep görmektedir. Özellikle kurumsal yazışmalar, telefon trafiğini yönetebilme, sunum ya da bir toplantı için ihtiyaç duyulan teknik terimler gibi içerikler öğretilmektedir.

İş İngilizcesi eğitim programı farklı sürelerde sunulmakla birlikte, genellikle iş hayatına adapte olmuş profesyonellerin tercih etmesinden ötürü, program süreleri nispeten daha kısa ama eğitim içerikleri yoğun olan programları tercih etmektedirler. Haricinde uluslararası sektörde çalışmayı hedefleyen kişilerin de tercih ederek edindikleri bu program, iş hayatında önce işe alımlarda ardından ise kariyer gelişiminde kişiyi öne çıkaracak olan unsurlardan biridir.

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız