" Tıp İngilizcesi | EDEX
Fiyat Teklifi Al

Tıp İngilizcesi

Tıp İngilizcesi Programları ve Okulları Hakkında Bilgiler

Tıp İngilizce Dil Eğitim 

Hekimler, tıp fakültesinde eğitimine devam eden öğrenciler ve sağlık personelleri gibi mesleki alanda tıp İngilizcesini kullanacak olan kişilere yönelik olan bir tıp İngilizce dil eğitim programdır. Program içeriğinde İngilizceyi etkin ve akıcı bir şekilde kullanmak, hekim-hasta iletişimini sağlıklı ve doğru bir biçimde ilerletebilmek, muayene ya da müdahale süreçlerini yürütebilmek gibi konu başlıkları yer almaktadır.

Bu program ayrıca tıbbi alanda araştırmalar yapmak, tanı ve teşhis koyabilme, vaka çalışmalarını yürütebilme gibi edinimlerinde kazanılabileceği bir mesleki eğitim programıdır. 

Tıp İngilizcesi mesleki eğitim programında eğitim alan katılımcılar, mesleki terminoloji bilgileriyle konferans ve sempozyumlarda akıcı bir şekilde uluslararası bir etkileşim kurabilmeyi de desteklemiş olacaklardır.

Ayrıca uluslararası alanda yayınlanmış makaleleri okuyabilmek ve makale yazabilmek için hekimlerin profesyonel anlamda bu eğitimi almaları, kendilerine kısa ve uzun vadede fayda sağlayacak bir durumdur. 

 

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız