" Celta - Delta | EDEX
Fiyat Teklifi Al

Celta - Delta

Celta - Delta Kursları Hakkında Detaylı Bilgi

CELTA

Açılımı ‘’Certificate in Teaching English to Adults Speakers of Other Languages’’olan ve İngilizce öğretmenlerine yönelik, anadili İngilizce olmayan ve 18 yaş üzeri yetişkin öğrencilere eğitim verecek olan İngilizce öğretmenlerinin, yetkinliklerini artırmak üzere almayı amaçladıkları ve uluslararası geçerliliği olan bir sertifikadır. Bu programa katılmak için belirli bir süre deneyim aranmaz ve daha önce tecrübesi olan ya da olmayan İngilizce öğretmenleri bu programa katılabilirler. Bir İngilizce öğretmeninin CELTA sertifikasına sahip olması demek, dünyanın birçok ülkesinde İngilizce öğretebileceği bir yetkinliğe de aynı zamanda sahip olması demektir.

Cambridge Üniversitesi’nin onaylamış olduğu bu sertifika programı, program süresince de üniversitenin yetkilendirmiş olduğu bir gözlemci tarafından eş zamanlı olarak takip edilmektedir. Programa dahil olan öğretmen katılımcılar hem yeni öğrenme metotları hakkında kendilerini geliştirirler hem de öğrendikleri bilgileri gerçek hayatta nasıl uygulayacakları konusunda bilgi sahibi olurlar. 

DELTA

DELTA ise CELTA sertifika programını başarı ile tamamlamış, anadili İngilizce olan ya da olmayan ve yine 18 yaş üzeri öğrencilere eğitim vermeyi amaçlayan İngilizce öğretmenlerine yönelik bir diploma programıdır. Bu program bir İngilizce öğretmeninin aslında kariyerinin her noktasına alabileceği ve kendini geliştirmek adına öğretim tekniklerini yenileyebileceği bir programdır.

Aslında bir kalite kriteri olarak da nitelendirilebilecek olan bu program University of Cambridge’in bir parçasıdır. Celta ve Delta programlarına genel olarak Teacher Training programları da denilmektedir.

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız