ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

International House Malta

International House Malta 2020 Dil Okulu Fiyatları

INTERNATIONAL HOUSE MALTA

International House Malta dil okulları, ilk şubesini 2001 yılında Malta'nın Gozo adasında açmıştır. 2005 yılında 18 yaş altı öğrenciler için Paradise Bay bölgesinde ikinci şubesinin kapılarını öğrencilere açmıştır. Şu an merkez bina olarak kabul edilen ve eğitime devam eden bina ise 2007 yılında St Julians bölgesinde açılmıştır.

International House Malta dil okullarının 6 sınıflık binasında sınırsız internet erişimi hakkı bulunmaktadır ve tüm sınıflarda klima mevcuttur. Sahile çok yakın olan okulun geniş bir bahçesi ve de bir terası bulunmaktadır. Öğrencilere 24 saat ücretsiz çay kahve ve su ikramı yapılmaktadır.

International House Malta dil okulları, genel ingilizce eğitiminin yanı sıra, iş ingilizcesi, sınav hazırlık, bire bir ingilizce, birebir iş ingilizcesi gibi dil eğitimleri de sunmaktadır.

International House Malta dil okulları fiyatları almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

 

Sunulan İngilizce Kursları 

  • Genel İngilizce 
  • İş İngilizcesi 
  • IELTS
  • TOEFL
  • Cambridge (FCE, CAE, CPE.. etc)
  • Bire Bir İngilizce
  • Bire Bir İş ingilizcesi

Okul Aktiviteleri

Internationa House Malta dil okulumuz; eğitimin yanında ögrencilerine farklı ülkelerden ögrencilerle arkadaşlık bağları kurup, farklı kültürleri tanıma şansı sunarken diğer taraftan da sosyalleşerek İngilizcenizi ders dışında da geliştirmenize olanak saglamaktadır. Yapabileceğiniz aktivitelerden bazıları;

  • - Malta'nın güzel plajinda arkadaşlarınızla arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilir,
  • - Malta'nın meşhur adalarına gidip doğal güzellikleri ziyaret edebilir,
  • - Şehir etrafında arkadaşlarınızla keyifli bir bisiklet turuyla bölgeyi keşfedebilirsiniz.
Bu aktivitelerin dışında okulun ögrencileri için düzenlemiş olduğu özel gezi programları ve gece aktiviteleri ile de günlerinizi dolu dolu geçirme imkanına sahip olabilirsiniz.

KONAKLAMA CEŞİTLERİ
 
International House Malta Dil Okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır. 
 
Aile Yanı Konaklama
 

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Malta'daki Tüm Dil Okullarını Gör

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız