" Malta Dil Okulları ve Dil Eğitimi | EDEX
Fiyat Teklifi Al

Malta Dil Okulları ve Eğitimi

Malta 'da Dil Eğitimi - Malta Hakkında Genel Bilgiler

Malta Dil Okulları ve Eğitimi

Malta 'da Dil Eğitimi - Malta Hakkında Genel Bilgiler

MALTA DİL OKULLARI

Malta dil okulları Sliema, St Julians ve Valetta bölgesinde toplanmıştır. Bu ülkede başlangıç seviyesinden en ileri dil seviyesine kadar birçok İngilizce dil programı sunmaktadır. Eğitim programları olarak IELTS hazırlık, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, 8- 17 yaş yaz okulları ve birebir İngilizce dil eğitim dersleri olarak verilmektedir. Bunların yanı sıra Malta dil okullarında; Tatilde İngilizce, Akademik İngilizce, Pratik İngilizce ve Cambrige sınav hazırlık programları da bulunmaktadır. Malta’da açılan dil okullarının büyük çoğunluğu İngiltere dil okullarının diğer şubeleri olarak açılmıştır. Bu sebep ile İngiltere kaynaklı bir dil eğitimi vermektedir.

Malta Dil Okulu Eğitim Fiyatları 2022 

Malta, anadilinin İngilizce olması ile birlikte eğitim kalitesi, indirimli Malta dil okulu fiyatları, konaklama seçenekleri ve yaşam maliyetleri açısından öğrencilere oldukça ekonomik bir seçenek sunmuştur. Türk öğrenciler içi bir diğer avantajı ise Türkiye’ye uzaklığı sadece 2,5 saat olmasıdır. 

En ucuz Malta dil okulları ve Malta'daki indirimli dil okulları hakkında bilgi almak tıklayınız.

Malta dil okulu fiyatları eğitim almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Malta da hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Malta zengin tarihi, eşsiz plajları, harika tapınakları, hareketli gece hayatı ve diğer doğa harikalarıyla her sene binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Malta, Comino ve Gozo ve 2 küçük adadan oluşan Malta 316 km’lik bir alan üzerinde oluşmuştur. Malta adası, İtalya’nın güneyinde kalan minik ve tatlı bir adadır. Malta dil eğitimi için en fazla tercih şehri Sliema’dır. Malta’ya nazaran Gozo biraz daha sessiz bir yerdir. 

Malta yaz okulları ile Malta dil okulları sunulan tesis seçenekleri sayesinde Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilere tatil gibi bir okul hayatı sunmaktadır. Malta, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilere sunduğu uygun dil eğitim fiyatlarıyla öğrencilerin ilkler listesine girmiştir. 180 yıl boyunca İngiliz sömürgesi altında kaldığı için ikinci ana dili İngilizce olmuştur. Avrupa’da önemli merkezlere yakın olması da bu ülkede İngilizce dil okullarının gelişmesine vesile olmuştur.  

Malta dil okullarının tercih edilmesinde ki sebeplere ek olarak Schengen vizesi alınacağı için başka Avrupa ülkelerine de giriş çıkış yapma fırsatı elde edilmesidir. Sene içinde güneşin bol olması ile birlikte tatil adası havasıyla dil eğitimini keyifle tamamla fırsatı sunmaktadır. 

Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin ülkeye gitmede önce sağlık sigortalarını yaptırmaları gerekmektedir. Ülkede 90 gün ve üstünde bir dil eğitim programına kayıt yaptıran öğrencilerine çalışma izni vermektedir. Alınan bu çalışma izni 90 gün bittikten sonra başlamaktadır. Çalışma saati maksimum haftada 20 saat olarak belirlenmiştir. 

Bütün Malta dil okullarında konaklama seçenekleri; öğrenci yurdu, aile yanı, kiralık daireler ve otel seçeneklerinden birkaç tanesi veya tamamı bulunmaktadır. Kurumlar imkân sağladıkları konaklama seçeneklerinde oldukça titiz bir hal sergilemekte ve öğrencinin memnuniyetini önemsemektedir. Konaklama için sunulan aile seçeneklerini özenle denetlemekte ve seçmektedir. 

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız