" İrlanda Dil Okulları ve Eğitimi | EDEX
Fiyat Teklifi Al

İrlanda Dil Okulları ve Eğitimi

İrlanda `da Dil Eğitimi - İrlanda Konaklama Seçenekleri - İrlanda Dil Okulu

İrlanda Dil Okulları ve Eğitimi

İrlanda `da Dil Eğitimi - İrlanda Konaklama Seçenekleri - İrlanda Dil Okulu

İRLANDA DİL OKULLARI

İrlanda dil okulları son zamanlarda Türk öğrenciler için ilk tercih edilen dil okullar arasına girmiştir. Bunun başlıca sebepleri ise İrlanda konum gereği ingiltere'ye çok yakın olması, İrlanda dil okulları ve konaklama şartları İngiltere'ye kıyasla çok daha ekonomik seçenekler sunması, 25 hafta ve daha fazla dil eğitimi alan öğrencilerine resmi çalışma izni vermesi, suç oranının çok az olması öğrenciler açısında güvenilir bölge olarak belirlemesi ve İrlanda daki türk öğrencilerin diğer ülkelere göre daha az olmasıdır. İngilizce dili çok net ve anlaşılır kullanıldığından, İrlanda Dil Okullarına gelen öğrenci sayısı günden güne artış göstermiştir.

İrlanda Dil Okulu Eğitim Fiyatları 2022 

İrlanda dil okulu fiyatları eğitim almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. İrlanda da hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından size fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

İrlanda Cumhuriyeti 4,83 milyon nüfusa sahiptir. İrlanda bulunduğu konum gereği İngiltere’ye çok yakındır. Britanya adalarında bulunmaktadır. Tarihin bir döneminde İngiliz sömürgesi altına girmiştir bu sebepten kültürel yapıları ve konuştukları dil İngiltere’ye benzemektedir. Ekonomisinin düzelmesiyle; İrlanda eğitim alanında da kendisini geliştirerek dünyada tanınan bir ülke haline gelmiştir. 32 ilin bazı yerlerinde İrlandaca konuşulurken birçok ilde İngilizce dili hâkim olmuştur. 

İrlanda’da kışlar genellikle yağışlı geçmektedir. Ulaşım bakımından çok rahat bir ülkedir. Şehirler arasında genellikle tren kullanımı tercih edilirken, şehir içinde tramvay, otobüs ve taksi de tercih edilen ulaşımlar arasındadır. Ülkede bisiklet kullanımı çok yaygındır ve neredeyse her yerden kiralama şansı sunmaktadır, böylece özellikle yaz döneminde ülkeyi tanımak isteyenler için cezbedici bir seçenektir. Bunların yanı sıra deniz yolu da çok tercih edilen bir ulaşım biçimidir. Havaalanına ulaştıktan sonra istediğiniz ulaşım yoluyla merkeze gidebilme imkânı bulunmaktadır.  

İrlanda’da her şehrin kendisine has farklı özellikleri vardır. İrlanda, göz dolduran yeşilliği ve tarihi doğası ile filmlere konu olmaktadır. Neredeyse her yerinde tarihi dokuları keşfedebilme fırsatı sunmuştur. 

İrlanda; başkenti Dublin olmak üzere Limerick, Derry, Galway, Cork, Belfast, Waterford, Kilkenny, Newry, Armagh ve Belfast şehirlerinde yaşama şansı sunmaktadır. Fakat bir diğer adı da `Küçük Londra` olan Dublin metropol bir şehir olarak göz önüne çıkmaktadır. 

 En ucuz İrlanda dil okulları ve İrlanda'daki indirimli dil okulları hakkında bilgi almak tıklayınız.

İrlanda mutfağı, tarihini ve kültürünü öğrenebilmek için oldukça iyi seçenekler sunmaktadır. Cork, Limerick, Galwey ve Dublin şehirleri İrlanda denilince ilk akla gelen isimler arasında yer almaktadır. Dublin en büyük metropol şehri iken, Kilkenny en eski antik kentidir. Dublin kentinde çok fazla genç ve öğrenci kitlesi vardır. Özellikle İngiltere`nin `Brexit` kararının ardından birçok kurumsal firma İrlanda`ya taşınma kararı almış; bu durumda İş imkanları açısından İrlanda`ya büyük avantaj sağlamıştır. Bu nedenlerin yanında eğlenceli yaşam tarzına hâkim olması da şehri daha çok tercih edilenler listesinde en başa çıkarmaktadır. Dil eğitimi almak için uygun bir bölgedir. 

İrlanda yaşam koşulları ve İrlanda dil okulu konaklama şartları bakımından, birçok tercihe uygun olanaklar sağlamaktadır. Genel olarak öğrenci kitlesine hitap eden uygun fiyatlı ekonomik konaklama ve yiyecek imkanları sunmaktadır. Öğrenciler genel olarak Dublin’e eğitim için geldiği zaman, aile yanında konaklamayı veya yurtlarda konaklama seçeneklerini değerlendirmektedir. Bu konaklama çeşitleri hem daha uygun hem de İrlanda kültürünü ve yaşam tarzını tanımak ve sosyalleşmek için en etkili yöntemdir. 

Avrupa ülkelerinden eğitim almak için birçok öğrenci Dublin’e dil öğrenmek amacıyla gelmektedir. Farklı ülkelerden gelen öğrenciler ile sosyalleşme farklı kültürlerden arkadaş edinme imkânı sunmaktadır. Her meslek grubuna uyan iş olanaklarının bulunması sebebiyle de ülkede işsizlik gibi bir sorun yoktur. İrlanda’da eğitim alıp mesleğinde uzman olan ve ülkesine mutlu bir şekilde dönen bireyler yetiştirmektedir. 

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız