ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Oxford International Oxford

Oxford International Oxford 2020 Dil Okulu Fiyatları

OXFORD INTERNATIONAL DİL OKULLARI

Oxford International Dil Okulları, Oxford Education Grubun bir kolu olarak Ingilizce Dil Egitimi kolu şeklinde faaliyet göstermektedir. Ingiltere, Kanada ve ABD`de merkezleri olan zincir bir kuruluştur. Oxford merkezi, Oxford şehrinin merkezinde bulunmaktadır ve bu sayede öğrencilerin şehir ile olan iletişimleri çok kolay şekilde sağlanmaktadır.

Oxford International Dil Okulları Oxford merkezi; çekici Oxford`a özel mimarisiyle hizmet vermekte, içinde bulunan harici bahçesi, masa tenisi bulunan ögrenci dinlenme salonu ile arkadaş canlısı bir şekilde eğitim hayatına devam etmektedir. Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim veren kuruluş, öğrenci milliyetinin dağılımı konusunda da oldukça titiz davranmaktadır.

Oxford International Dil Okulu akademik ve genel ingilizce programları yanısıra IELTS Sınav Hazırlık programı sunarak sadece genel ingilizce eğitimine odaklanmış butik bir yapısı vardır. Okul sosyal aktivitelere de önem vermekte, bu dersleri pekiştirmek ve aynı zamanda öğrencilerin sosyalleşebilmesi için birden fazla gezi ve aktivite düzenlemektedir. 

Oxford International Dil Okulu fiyatları; almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Sunulan İngilizce Kursları?
  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • IELTS Hazırlık Kursu?

     

KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

Oxford International Dil Okulları  seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Oxford 'daki Tüm Dil Okulları

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız