ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Kings English Oxford

Kings English Oxford 2020 Dil Okulu Fiyatları

KINGS ENGLISH DİL OKULLARI

Kings English Dil Okulu Oxford merkezi 1986 tarihinde St. Josephs binasında eğitim vermeye başlamıştır. İkinci şube olarak 2011 tarihinde St. Michaels binası hizmete açılmıştır. Bu şubeleri açtıktan sonra Alfred Street ek binası ile günümüzde totalde üç farklı binada yurtdışı dil eğitimi vermektedir. Bu merkez aynı zamanda IELTS sınav merkezi olarak belirlenmiştir.Kings Oxford St Michaels şubesi şehir merkezinde konumlanmıştır ve birçok ingilizce kursu bu binada verilmektedir. Sınıflarında ipad bulunan akıllı tahtalar, modern sınıflarında akıllı tahtalar, öğrenci dinlenme alanı, bilgisayarla öğrenme merkezi, ve ücretsiz internet imkanı sunmaktadır. Şehir merkezinde bulunan diğer şubesi olan Alfred Street ek binası bu özelliklere ek olarak tam donanımlı sanat stüdyosu barındırmaktadır.

Kings Oxford merkezinin St. Josephs şubesi şehir merkezine otobüs ile ortalama 20 dakikalık uzaklıktadır. Bu şubesi çoğunlukla akademik kursların verildiği ana bina olarak bilinmekte ve sınıflarında akıllı tahtalar, kütüphane, dış mekan yemek alanı, bilgisayarlı öğrenme merkezi, öğrencilere sıcak yemek sunan geniş bir kafeterya, ücretsiz internet ve bilim laboratuarı bulunmaktadır.

Kings English Oxford Dil Okulları akademik ve genel ingilizce programları,English Plus Bussiness and Dijital Media, Bussiness and Finance, tamamlayıcı iş ingilizce kursu bunların yanı sıra IELTS & TOEFL - Cambridge Sınav Hazırlık; Diploma in International Business, Advance Level Foundation, International Business Foundation gibi Üniversite hazırlık kurslarıda bulunmakta, bu dersleri pekiştirmek ve aynı zamanda öğrencilerin sosyalleşebilmesi için birden fazla gezi ve aktivite düzenlemektedir. 

Kings English Oxford Dil Okulu fiyatları; almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Sunulan İngilizce Kursları
 • Akademik Sömestr Programı
 • Akademik Yıl Programı
 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Süper Yoğun IELTS Hazırlık Kursu
 • TOEFL IBT Hazırlık Kursu
 • Bire Bir İngilizce
 • FCE Sınavına Hazırlık 28 saat/hft
 • Cambridge CAE Hazırlık Kursu
 • SAT, GMAT, GRE Hazırlık Kurs ?

     

KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

Oxford Kings Education Dil Okulları  seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Oxford' daki Tüm Dil Okulları

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız