ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Frances King School of English Londra

Frances King School of English Londra Dil Okulu 2020 Dil Okulu Fiyatları

FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULLARI

Frances King School of English Dil Okulu, Merkez Londra`nın güzel bölgelerinden Kensington yer almaktadır. Bu sayede birçok dünyaca ünlü müze, kafe, restaurant ve aktivite merkezine yürüyüş mesafesindedir.

Frances King School of English Dil Okulu, Tarihi Victorian tarzı binasında toplam 300 öğrenci kapasitesi ve 22 sınıfıyla hizmet vermektedir. Yaz döneminde Annexe merkezine bağlı 10 sınıfla kapasitesini 140 öğrenci daha arttırabilmektedir. Tüm sınıfları interaktif olan okul, öğrencilerin paylaşabileceği kahve ve mutfak alanı, öğrenci dinlenme odası ve özel çalışma odaları ile öğrencilerine konforlu bir koşuldu eğitim alma imkanı sunmaktadır.

Frances King School of English Dil Okulu akademik ve genel ingilizce programları yanısıra IELTS ve Cambridge Sınav Hazırlık programı ile profesyoneller için İş İngilizcesi programları sunmaktadır. Okul sosyal aktivitelere de önem vermekte, bu dersleri pekiştirmek ve aynı zamanda öğrencilerin sosyalleşebilmesi için birden fazla gezi ve aktivite düzenlemektedir.

Frances King School of English Dil Okulu fiyatları; almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Sunulan İngilizce Kursları?
  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • IELTS Hazırlık Kursu
  • Cambridge Hazırlık (FCE / CAE)
  • İş İngilizcesi
  • Aile Programları
  • Grup Programları 

     

KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

Frances King Dil Okullarını  seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Londra 'daki Tüm Dil Okulları

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız