ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Bell Londra

Bell Londra 2020 Dil Okulu Fiyatları

BELL DİL OKULU

BELL Londra Dil Okulu, Dünyanın en kozmopolit kapital şehirlerinden biri olan Londra`nın merkezinde yer alan iş dünyasının da merkezi sayılan Bankside bölgesinde konumlanmıştır. Özellikle ciddi ve profesyonelere yönelik programları ağırlık vermesi nedeniyle okulun bulunduğu bölge amacına oldukça uygundur.

BELL Londra Dil Okulu, Eski bir ambarın şık bir şekilde restore edilip hizmete alındığı binasıyla, Londra`nın merkezinde ama sessiz ve sakin lokasyonuyla eğitime oldukça uygundur. Klimalı ve dokunmatik interaktif beyaz tahtalı özel tasarlınmış küçük sınıflarında; az sayıda öğrenciyle yakından ilgilenere özel bir eğitim amaçlanmıştır. Bunun yanında  geniş ve ferah öğrenci lobisi, geniş ekran TV, sıcak soğuk içecek makinası, öğrencilerin yemekleri için kullanabileceği mikrodalga fırınıyla ev havasında bir konfor sağlanmaya çalışılmıştır. Öğrencilerine erişim izni verilen Bell öğrenme kaynaklarıyla ders dışında da ögrencisine çalışması için önemli bir imkan sunmaktadır. Bunun yanında öğrenciler ücretsiz çıktı alma, tarama ve fotokopi imkanlarına da sahiptir. 

BELL Londra Dil Okulu genel ingilizce kurslarını genel dilokullarının aksine `Effective English` olarak adlandırmış ve bu bağlamda ögrencinin ingilizce seviyesi, hedefleri ve kurs süresi doğrultusunda dizayn edilmektedir. Ayrıca profesyoneller için 4 hafta süreli Proje Yönetimi (PFQ) eğitimi de sunan okul, IELTS Sinav programları konusunda oldukça iddialıdır. Bünyesinde bulunan `Yüksek Eğitim Danışma Servisi` sayesinde akademik eğitim almak isteyen öğrencilerine ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

BELL Londra  Dil Okulu fiyatları almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Sunulan İngilizce Kursları?
  • Genel İngilizce
  • IELTS Hazırlık
  • Özel Ders
  • İş İngilizcesi (Proje Yönetimi - PFQ)
 

KONAKLAMA CEŞİTLERİ

BELL Londra Dil Okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır. 

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek kişilik konaklama ki  bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 kişilik konaklama türüdür ki odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. Bu konaklama türünün bir diğer avantajı ise diğer alternatiflere göre daha ekonomik olmasıdır. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur bulunmaktadır. Odaların tek kişilik ya da çift kişilik (paylaşımlı) olması, mutfak ve banyonun odanın içinde olması ya da banyo ve mutfağın ortak alanda olması gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği olan 7/24 güvenlik sistemi, spor salonu, sosyal alan, ders çalışma alanları vb. özellikler; ögrencilerin güven içinde konaklamasını sağladığı gibi aktivite yapabileceği alanlar sayesinde sosyalleşme imkanı da sunmaktadır. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Londra 'daki Tüm Dil Okullarını Gör

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız