ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Liverpool Dil Okulları

Liverpool `da Dil Eğitimi - Liverpool Hakkında Genel Bilgiler - Liverpool Dil Okulu Fiyatları 2020

Liverpool Dil Okulları

İngiltere’nin kuzeybatısında bulunan Liverpool aynı zamanda Mersey Nehri’nin de doğusunda bulunmaktadır. Londra’ya sadece 2 saat uzaklıkta bulunan bu şehir önemli bir liman şehri olmakla birlikte; Pier Head, Albert Dock ve William Brown Street gibi bölgeleri de 2004 yılında UNESCO dünya mirasları listesine girmiştir.

Ayrıca Liverpool, 1912 de batan ve 1517 kişinin yaşamını yitirdiği transatlantik gemisi Titanik’in de tescil limanına ev sahipliği yapmıştır.

İklim olarak ılıman iklim yaşanmakla birlikte, elbette yağmur yağma olasılığı her zaman olan bir şehirdir. 

Liverpool, Londra’dan sonra en çok müzesi ve sanat galerisi olan şehirdir. Hareketli bir şehir olması, yıl içerisinde bir çok festival ve konser düzenlenmesi ve ek olarak Beatles’ın evi olarak kabul edilen Cavern Club’a da ev sahipliği yapması öğrencilerin odak noktası haline gelmiştir. 

Ayrıca şehir elbette ki Liverpool ve Everton futbol kulüplerinin de ev sahibi konumundadır. 

Büyük bir şehir olması avantaj olmakla birlikte şehirdeki konaklamaların da Londra’ya kıyasla çok uygun olması en önemli özelliklerinden biridir. Şehir merkezinde birçok yer yürüyerek ziyaret edilebilir ya da bisiklet tercih edilebilir. Daha uzak mesafeler için de genellikle şehir içi otobüsler tercih edilmektedir. Tüm bu avantajların yanında oldukça güvenli ve suç oranı da düşük olan bir şehirdir. 

Üç üniversite ev sahipliği yapan Liverpool, öğrencilerin isteyebilecekleri her şeyi bir arada sunmaktadır. Şehir, turistler tarafından çoğunlukla huzur veren bir yer diye nitelendirilir.

Liverpool’da dil okulu ücretleri Londra’ya nispeten daha uygun olsa da bölgeye ve okula göre değişkenlik gösterir. Liverpool konaklama ücretleri de konaklama türüne ve bölgesine göre değişkenlik gösterse de ortalama haftalık 160£’ dır. 

 

Liverpool Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

2020 Dil Okulları Fiyat Listesi İçin Tıklayın

Liverpool İndirimli Dil Okulları Listesi

İndirimli Dil Okulları Listesi İçin Tıklayın

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız