ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

The English Language Centre Eastbourne

The English Language Center Eastbourne 2020 Dil Okulu Fiyatları

THE ENGLISH LANGUAGE CENTRE EASTBOURNE DİL OKULU 

The English Language Centre dil okulları, 1936 yılından beri eğitim vermektedir. Konumu itibari ile şehir merkezine, plajlara, tren istasyonuna ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir. Orta büyüklükte bir okul olmakla birlikte, öğrencilerin vakit geçirebileceği güzel bir bahçesi de bulunmaktadır. 

The English Language Centre dil okullarında, 22 adet tam donanımlı sınıf bulunmaktadır. Ortalama öğrenci kontenjanı 200'dür. Yaş ortalaması 16'nın üzerindedir ve sınıflarda yaklaşık 9-12 öğrenci bulunmaktadır. Öğrecilerin kendi yemeklerini pişirebilecekleri bir ortak mutfak, masa tenisi, bilardo gibi seçeneklerin de olduğu oyun salonu, çalışma odası va bilgisayar odası gibi imkanlar da öğrencilere sunulmaktadır. 

The English Language Center dil okullarında, genel ingilizce, yoğun ingilizce, sınav hazırlık, uzun dönem eğitim, yaz dönemi eğitimi, bire bir ingilizce, 50 yaş üzeri eğitimleri verilmektedir. 

The English Language Centre dil okulları eğitim fiyatları, eğitim almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Sunulan İngilizce Kursları 

 • Genel İngilizce 
 • Yoğun İngilizce
 • İş İngilizcesi 
 • IELTS
 • Cambridge
 • Bire Bir İngilizce
 • Uzun Dönem Dersler 
 • Yaz Dönemi Dersleri
 • 50 yaş üzeri sınıflar

 

Okul Aktiviteleri

The English Language Centre dil okulumuz; eğitimin yanında ögrencilerine farklı ülkelerden ögrencilerle arkadaşlık bağları kurup, farklı kültürleri tanıma şansı sunarken diğer taraftan da sosyalleşerek İngilizcenizi ders dışında da geliştirmenize olanak saglamaktadır. Yapabileceğiniz aktivitelerden bazıları;

 • Eastbourne'un meşhur sahillerini ve iskelelerini gezebilirsiniz
 • Stonehenge anıtını görmeye gidebilirsiniz 
 • Meşhur seven sisters uçurumlarına gidebilirsiniz
Bu aktivitelerin dışında okulun ögrencileri için düzenlemiş olduğu özel gezi programları ve gece aktiviteleri ile de günlerinizi dolu dolu geçirme imkanına sahip olabilirsiniz.

KONAKLAMA CEŞİTLERİ
 
The English Language Centre Dil Okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır. 
 
Aile Yanı Konaklama
 

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Eastbourne'daki Tüm Dil Okullarını Gör

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız