ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Studio Cambridge Dil Okulu

Studio Cambridge 2020 Dil Okulu Fiyatları

STUDIO CAMBRIDGE DİL OKULU 

Studio Cambridge dil okulu, 1954 yılında kurulmuş olup, şehirdeki en eski dil okuludur. Studio Cambridge dil okulunda her yıl yaklaşık olarak 4000 öğrenci dil eğitimi almaktadır. Okulun 19. yüzyıldan kalma merkez binası şehir merkezine yürüme mesafesindedir. Cambridge öğrenci şehri olarak kabul edilebilmektedir ve buradan Londra'ya tren ile 45 dakikada ulaşmak mümkündür. 

Studio Cambridge dil okulunda tam donanımlı 22 sınıf bulunmaktadır. Bunun dışında okul içerisinde çalışma odaları, kafeler gibi öğrencilerin ders dışı zamanlarda vakit geçirebilecekleri ortak alanlar da bulunmaktadır. Okul içerisinde sınırsız internet erişimi mevcuttur. Ayrıca okul içerisinde acil durumlarda ulaşabileceğiniz 24 saat hizmet veren öğrenci merkezi de vardır.

Studio Cambridge dil okulu, genel ingilizce, yoğun ingilizce, IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık, iş ingilzcesi, akademik ingilizce eğitimleri vermektedir. Studio Cambridge dil okulu diyatları, eğitim almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Sunulan İngilizce Kursları

 • Akademik İngilizce
 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • IELTS
 • Cambridge

Okul Aktiviteleri

Studio Cambridge dil okulu; eğitimin yanında ögrencilerine farklı ülkelerden ögrencilerle arkadaşlık bağları kurup, farklı kültürleri tanıma şansı sunarken diğer taraftan da sosyalleşerek İngilizcenizi ders dışında da geliştirmenize olanak saglamaktadır. Yapabileceğiniz aktivitelerden bazıları;

 • Spor aktiviteleri
 • El sanatları 
 • Film ve müzik geceleri 
 • Sandal turları 
 • Şehir turları 

?Bu aktivitelerin dışında okulun ögrencileri için düzenlemiş olduğu özel gezi programları ve gece aktiviteleri ile de günlerinizi dolu dolu geçirme imkanına sahip olabilirsiniz.

KONAKLAMA CEŞİTLERİ

Studio Cambridge dil okulunu seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır. 

 
Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Cambridge'deki Tüm Dil Okullarını Gör

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız