ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Cambridge Academy of English (CAE)

Cambridge Academy of English (CAE) 2020 Dil Okulu Fiyatları

CAMBRIDGE ACADEMY OF ENGLISH (CAE) DİL OKULU

Cambridge Academy of English Dil Okulu, bir öğrenci şehri olan Cambridge`in güvenli ve konforlu yerleşim yeri olan Girton bölgesindedir. Şehir merkezine kolay ulaşım imkanının yanısıra bisikletin de çok yoğun kullanıldığı Cambridge`de ögrenciler genelde ulaşım için bisiklet kiralamayı da tercih etmektedirler.

Cambridge Academy of English Dil Okulu, 1975 yılında bu yana 23.000`den fazla öğrenciyi ağırlayarak eğitim hayatına devam etmektedir. İngilizce eğitimini sadece sınıfta verilen eğitimle sınırlandırmayı doğru bulmayan, bunun yanında İngiliz yaşam ve kültürünün de İngiliz dilini öğrenmek için önemli olduğunu savunan bir anlayışıyla hizmet vermektedir. Ayrıca öğrenci milliyetinin çesitliliğinin de öneminin farkında olan okul 75 farklı ülkeden oluşan öğrenci yapısıyla uluslararası bir ortam sunmaktadır. Sadece Cambridge`de faaliyet gösteren lokal bir okul olan CAE, güzel binası ve bahçesiyle öğrencilerine eğitim için uygun olan tüm konforu yaşatmayı amaçlamaktadır.

Cambridge Academy of English Dil Okulu akademik ingilizce, genel ingilizce kursları ve aşağıda belirtilen kursları vermekte, bu dersleri pekiştirmek ve aynı zamanda öğrencilerin sosyalleşebilmesi için birden fazla gezi ve aktivite düzenlemektedir. 

Cambridge Academy of English Dil Okulu, hukuk ögrencileri ve avukatlar için hazırladığı özel programlarla da dikkat çekmektedir.

Cambridge Academy of English Dil Okulu fiyatları almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Sunulan İngilizce Kursları
  • Akademik Sömestr Programı
  • Akademik Yıl Programı
  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Cambridge Hazırlık
  • Hukuk İngilizcesi
 

KONAKLAMA CEŞİTLERİ

Cambridge Academy of English Dil Okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır. 

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek kişilik konaklama ki  bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 kişilik konaklama türüdür ki odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. Bu konaklama türünün bir diğer avantajı ise diğer alternatiflere göre daha ekonomik olmasıdır. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur bulunmaktadır. Odaların tek kişilik ya da çift kişilik (paylaşımlı) olması, mutfak ve banyonun odanın içinde olması ya da banyo ve mutfağın ortak alanda olması gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği olan 7/24 güvenlik sistemi, spor salonu, sosyal alan, ders çalışma alanları vb. özellikler; ögrencilerin güven içinde konaklamasını sağladığı gibi aktivite yapabileceği alanlar sayesinde sosyalleşme imkanı da sunmaktadır. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Cambridge 'deki Tüm Dil Okullarını Gör

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız