ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Bell Cambridge

Bell Cambridge 2020 Dil Okulu Fiyatları

BELL DİL OKULU

BELL Cambridge Dil Okulu, Cambridge`in tarihi şehir merkezine kolay ulaşımı olan konumuyla yaklaşık 65 yıldır Bell grubunun merkezi olarak hizmet vermektedir. 

BELL Cambridge Dil Okulu, bir dil okulundan ziyade kolej ya da üniversite standardındaki kampüsüyle bir dil okulu profilinden cok daha ileridedir. Resme konu olmaya aday harika bahçesi, toplamda 30 adet klimalı ve interaktif beyaz tahtalı modern sınıfları, ferah, aydınlık ve hem içeride hem de dışarıda oturma alanlarına sahip büyük yemek salonu, son kaynaklar ve bilgisayarlarla donatılmış ögrenme merkezi, içinde bilgisayar oyunları, bilardo salonu, televizyon ve masa tenisinin bulunduğu ögrenci odasıyla bir üniversite kampüsünü aratmayan BELL okullarının Cambridge kampüsü, öğrencilerine harika bir konfor sunmaktadır.

BELL Cambridge Dil Okulu genel ingilizce kurslarının yanında üniversite hazırlık eğitimlerine ve akademik kurslara da ağırlık vermiş bir okul olarak dikkat çekmekte, bu dersleri pekiştirmek ve aynı zamanda öğrencilerin sosyalleşebilmesi için birden fazla gezi ve aktivite düzenlemektedir. Bünyesinde bulunan `Yüksek Eğitim Danışma Servisi` sayesinde akademik eğitim almak isteyen öğrencilerine ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

BELL Cambridge  Dil Okulu fiyatları almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Sunulan İngilizce Kursları?
  • Genel İngilizce
  • Efektif İngilizce
  • IELTS Hazırlık
  • Cambridge Hazırlık (FCE / CAE)
  • Üniversite Hazırlık Programları
  • Teacher Training (CELTA)
 

KONAKLAMA CEŞİTLERİ

BELL Cambridge Dil Okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır. 

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek kişilik konaklama ki  bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 kişilik konaklama türüdür ki odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. Bu konaklama türünün bir diğer avantajı ise diğer alternatiflere göre daha ekonomik olmasıdır. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur bulunmaktadır. Odaların tek kişilik ya da çift kişilik (paylaşımlı) olması, mutfak ve banyonun odanın içinde olması ya da banyo ve mutfağın ortak alanda olması gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği olan 7/24 güvenlik sistemi, spor salonu, sosyal alan, ders çalışma alanları vb. özellikler; ögrencilerin güven içinde konaklamasını sağladığı gibi aktivite yapabileceği alanlar sayesinde sosyalleşme imkanı da sunmaktadır. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Cambridge 'deki Tüm Dil Okullarını Gör

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız