ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

English Language Centre Bristol

English Language Centre Bristol 2020 Dil Okulu Fiyatları

ENGLISH LANGUAGE CENTRE DİL OKULU

English Language Centre Bristol dil okulu'nun Clifton'da birbirine yürüme mesafesinde olan iki adet eğitim binası bulumaktadır. 1969 yılından bu yana eğitim vermekte olan okul, İngiltere'nin bilinen, köklü okullarından bir tanesidir. Konumu itibari ile bir çok kafe, pub ve alışveriş merkezine oldukça yakındır. 

English Language Centre Bristol dil okulu bünyesinde, her iki binada da 9ar tane olmak üzere toplam 18 adet tam donanımlı sınıf, çalışma odaları, bilgisayar odası, öğrenci ortak alanları, kafeterya, etüd salonu bulunmaktadır. Sınıflarda 10 ila 14 arasında öğrenci eğitim görmektedir. Her yıl, 27 farklı ülkeden ortalama 175 öğrenci English Language Centre Bristol bünyesinde eğitim görmektedir. Genellikle 16-23 yaş arası öğrenciler eğitim için bu okulu tercih etmektedirler. 

English Language Centre Bristol, genel ingilizce, sınav hazırlık, bire bir ingilizce ve tiyatro ile ingilizce gibi eğitim seçenekleri sunmaktadır. English Language Centre Bristol Okulları fiyatları almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. 

Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Sunulan İngilizce Kursları?

  • Genel İngilizce
  • Bire bir ingilizce
  • IELTS
  • Cambridge Sınavı
  • Drama ile İngilizce?

Okul Aktiviteleri

English Language Centre Briston Dil Okulları; eğitimin yanında öğrencilerine farklı ülkelerden öğrencilerle arkadaşlık bağları kurup, farklı kültürleri tanıma şansı sunarken diğer taraftan da sosyalleşerek İngilizcenizi ders dışında da geliştirmenize olanak sağlamaktadır. Yapabileceğiniz aktivitelerden bazıları;

  • Bu okulda iki haftalık aktivite programları hazırlanmaktadır. (pub quiz, beatbox, english in drama vb) 
  • Her perşembe öğretmenler ile futbol etkinliği düzenlenmektedir.
  • Ek ücret ile yüzme, tenis, voleybol, badminton, masa tenisi gibi derslere katılabilirsiniz. 
Bu aktivitelerin dışında okulun ögrencileri için düzenlemiş olduğu özel gezi programları ve gece aktiviteleri ile de günlerinizi dolu dolu geçirme imkanına sahip olabilirsiniz.

     

KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

English Language Centre Bristol Dil Okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Bristol'daki Tüm Dil Okullarını Gör

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız