ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Bristol Dil Okulları

Bristol 'da Dil Eğitimi - Bristol Hakkında Genel Bilgiler - Bristol Dil Okulu Fiyatları 2020

Bristol Dil Okulları

Bristol, İngiltere’nin güneybatı bölgesinde yer alan ve konumu itibariyle  İngiltere’nin en sıcak şehirlerinden biri ünvanına sahiptir. Londra’ya otobüs ile 2 buçuk saat, hızlı tren ile bir buçuk saatte ulaşmak mümkün olduğundan konumu da oldukça önem taşımaktadır. 

Her ne kadar merkez çok büyük  bir alana yayılmamış da olsa içerisinde iki üniversite olması, canlı gece hayatı ve daha uygun yaşam maliyetleri sebebiyle öğrenciler için gözde bir merkezdir.

Şehir merkezinde birçok yere yürüyerek ulaşabilir daha uzak bölgeler için ise otobüs kullanabilirsiniz. Otobüs biletleri nakit ücret karşılığında otobüs içinden alınmakla birlikte touch card kullanılarak da seyahat edilebilmektedir. Otobüs dışında İngiltere’nin diğer şehirlerinde de yaygın olduğu gibi burada da bisikleti de ulaşım aracı olarak kullanabilirsiniz.

Bristol’da 40 yıllık bir tarihi bulunan National Cycle Network olarak adlandırılan Ulusal Bisiklet Ağı olarak da Türkçeleştirebileceğimiz bisiklet yolları bulunmaktadır. National Cycle Network, 1977 yılında kullanılmayan ve yaklaşık 21 km lik bir demiryolu hattını  Bristol v Bath arasında bisiklet yolu olarak düzenlenmesiyle ortaya çıkmış ve tüm ülkeye ilham olmuştur. Şimdi İngiltere’nin her yerinde ve yılda yaklaşık 5 milyon insanın kullandığı bir hat haline gelmiştir.

Bristol öğrencilerin pek çok alanda beklentilerini karşılayacak bir şehirdir.

 

Bristol Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

2020 Dil Okulları Fiyat Listesi İçin Tıklayın

Briston İndirimli Dil Okulları Listesi

İndirimli Dil Okulları Listesi İçin Tıklayın

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız