ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

St.Giles International Brighton

St.Giles International Brighton 2020 Dil Okulu Fiyatları

St.GILES INTERNATIONAL DİL OKULU

St.Giles International Brighton Dil Okulu; Brighton şehir merkezinde, meşhur Royal Pavilion`un tam karşısında sahile ve şehir merkezine yürüyüş mesafesiyle harika bir konumdadır. Bu güzel konumu sayesinde öğrencilerin şehir merkezinde bulunan cafeler, restoranlar ve şehrin dinamik, eğlenceli yaşamına karışması sadece 5 dakikalarını almaktadır. 

St.Giles International Brighton Dil Okulu; 34 sınıfı ve 525 öğrenci kapasitesiyle Brighton`ın en büyük dilokullarından biri olarak göze çarpmaktadır. Tamamı interaktif beyaz tahtalı ve projektörlü olan modern ve konforlu sınıfları, özel çalışma odaları, öğrenci kitabevi ve cafesiyle her türlü konforu öğrencilerine sunmaktadır. Sınıflarında maksimum 12 ortalamada 10 ögrenciye yer veren okul bu konuda oldukça iddialıdır. Ayrıca öğrenci milliyetlerinin çesitliliği konusunda da çok hassas olan St.Giles okulları, Brighton şubesinde son verilerine göre 49 farklı ülkeden ögrenciyi ağırlamıştır.

St.Giles International Okulları, kayıt yaptıran tüm ögrencilerine 12 ay süreyle `E-Learning` platformuna erişim imkanı sunmaktadır. Bu sayede ögrenciler kısa süreli ya da ulaşmak istedikleri seviyeden önce programları bitse dahi eğitimlerine devam edebilmektedirler. 

St.Giles International Brighton Dil Okulu; akademik ingilizce, genel ingilizce kursları ve aşağıda belirtilen diğer kursları vermekte, bu dersleri pekiştirmek ve aynı zamanda öğrencilerin sosyalleşebilmesi için haftalık sosyal programlar düzenlemektedir.

St.Giles International Brighton Dil Okulu; Platinum Merkezi ile yöneticilere ya da profesyonellere de özel hazırlanmış programlarıyla hizmet vermektedir. Ayrıca bu yıl başlattıkları uygulamayla 30 yaş üstü katılımcılar için istemeleri durumunda kendi yaş aralıklarındaki kişilerle eğitim almaları sağlayan 30 yaş üstü programını da hizmete sunmuştur. 

St.Giles International Brighton Dil Okulu; Sınav Hazırlık Programlarında (IELTS / CAE / FCE) ve ingilizce öğretmenleri için hazırlanan Teacher Training programlarında da (TEC / TKT / CELTA / DELTA) oldukça iddiali bir okuldur. 

St.Giles International Brighton Dil Okulu fiyatları; almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Sunulan İngilizce Kursları?
 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • Akademik Sömestr / Yıl Programı
 • İş İngilizcesi
 • IELTS Hazırlık
 • Cambridge Hazırlık (CAE/FCE)
 • Platinum Kurslar (Yönetici ve Profesyoneller)
 • 30 Yaş Üstü İngilizce
 • Teacher Training Kursları (TEC / TKT / CELTA)
 • Üniversite Hazırlık Programları
 • English Plus Programı ( Multi-Centre / Unique Experience)
 • Aile Programları

KONAKLAMA CEŞİTLERİ

St.Giles International Dil Okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır. Özellikle kurumun Brighton Merkezi; gerek kendine ait residence konaklaması gerekse diger alternatifleri ile yurt konaklaması konusunda oldukça iddialı ve kaliteli bir hizmet vermektedir.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek kişilik konaklama ki  bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 kişilik konaklama türüdür ki odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. Bu konaklama türünün bir diğer avantajı ise diğer alternatiflere göre daha ekonomik olmasıdır. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur bulunmaktadır. Odaların tek kişilik ya da çift kişilik (paylaşımlı) olması, mutfak ve banyonun odanın içinde olması ya da banyo ve mutfağın ortak alanda olması gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği olan 7/24 güvenlik sistemi, spor salonu, sosyal alan, ders çalışma alanları vb. özellikler; ögrencilerin güven içinde konaklamasını sağladığı gibi aktivite yapabileceği alanlar sayesinde sosyalleşme imkanı da sunmaktadır. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Brighton 'daki Tüm İndirimli Dil Okullarını Gör

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız