ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Kings English Brighton

Kings English Brighton 2020 Dil Okulu Fiyatları

KINGS ENGLISH DİL OKULLARI

Kings English Brighton dil okulu 2017 tarihinde hizmete açılmış oldukça modern, ferah ve aydınlık bir binaya sahiptir.  Okul hareketli bir bölge olan London Road bölgesinde, ana tren istasyonuna yürüme mesafesinde ve merkez North Laine  bölgesinde konumlanmıştır. Plaja uzaklığı 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Kings English okulunun en alt katında kahvaltı, öğle ve akşam yemeği yiyebileceğiniz ve birbirinden farklı lezzetler sunan bir kafeteryası, üst katında ise tek kişilik konaklama imkanı sunan rezidansları mevcuttur.

Kings Education Brighton Dil Okulları  ortalama 150 öğrenci kapasiteli,okul binasında tam donanımlı bilgisayar laboratuvarı, bilim laboratuvarı, akıllı interaktif tahtalar, sanat ve dizayn stüdyosu, kütüphanesi, dışarıda yemek alanı, öğrenci salonu, kafeteryası, modern dersliği ve kablosuz internet imkanları sunmaktadır. Sınıflar ortalama 16 öğrenci olarak sınırlandırılmıştır.

Kings English Brighton Dil Okulları akademik ve genel ingilizce programları,English Plus Bussiness and Dijital Media, Bussiness and Finance, tamamlayıcı iş ingilizce kursu bunların yanı sıra IELTS & TOEFL - Cambridge Sınav Hazırlık; Diploma in International Business, Advance Level Foundation, International Business Foundation gibi Üniversite hazırlık kurslarıda bulunmakta, bu dersleri pekiştirmek ve aynı zamanda öğrencilerin sosyalleşebilmesi için birden fazla gezi ve aktivite düzenlemektedir. 

Sunulan İngilizce Kursları
 • Akademik Sömestr Programı
 • Akademik Yıl Programı
 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Süper Yoğun IELTS Hazırlık Kursu
 • TOEFL IBT Hazırlık Kursu
 • Bire Bir İngilizce
 • FCE Sınavına Hazırlık 28 saat/hft
 • Cambridge CAE Hazırlık Kursu
 • SAT, GMAT, GRE Hazırlık Kurs ?

     

KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

Brighton Kings Education Dil Okulları  seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Brighton' daki Tüm Dil Okulları

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız