ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Brighton Dil Okulları

Brighton 'da Dil Eğitimi - Brighton Hakkında Genel Bilgiler - Brighton Dil Okulu Fiyatları 2020

Brighton Dil Okulları

İngiltere’nin güneyinde bulunan Brighton; konumu itibariyle İngiltere için aslında bir tatil destinasyonudur. Manş denizine kıyısı olan bu şehir, İngilizlerin güzel havalarda bolca kaçamak yaptığı bir yer olmakla birlikte Londra’ya sadece 1 saat uzaklıkta olması şehri oldukça popüler bir hale getirmiştir. Şehre en yakın hava alanı ise Gatwick’dir.

Öğrenci popülasyonu da oldukça yüksek olan Brighton’da eğlence hayatı da oldukça hareketlidir. İklim olarak İngiltere’nin diğer şehirlerine göre daha sıcaktır. Çok büyük bir şehir olmadığı için merkezi yürüyerek rahatlıkla gezilebilir. Haricinde şehir içi otobüsler kullanılmaktadır. 

Brighton’da gezilecek yerlerin başında Brighton Pier gelmektedir. Onun dışında Kraliyet Ailesinin tatillerde kullandıkları Royal Pavilion, Brighton Müzesi ve Oyuncak Müzesidir. Tabiki İngiltere’nin her yerinde olduğu gibi burada da yemyeşil parklar bulmak oldukça alışılmış bir durumdur. 

Öğrenciler hem konumundan ötürü hem de çok eğlenceli bir şehir olmasından dolayı eğitim için sıklıkla tercih etmektedirler. Hatta İngiltere’de dil eğitimi dendiğinde ilk akla gelen popüler şehirlerin başında gelmektedir. Her ne kadar küçük bir şehir olsa da, genç popülasyonun fazla olması aslında hiç uyumayan bir şehir olmasına imkan vermekte ve öğrencilere bitmeyen alternatifler sunmaktadır.

 

Brighton Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

2020 Dil Okulları Fiyat Listesi İçin Tıklayın

Brighton İndirimli Dil Okulları Listesi

İndirimli Dil Okulları Listesi İçin Tıklayın

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız