ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Westbourne Academy Bournemouth

Westbourne Academy Bournemouth 2020 Dil Okulu Fiyatları

WESTBOURNE ACADEMY DİL OKULU 

Westbourne Academy dil okulu, meşhur Bournemouth plajına yalnızca birkaç adım yürüme mesafesindedir. Ortalama 320 öğrenci kapasiteli okulda toplam 14 adet sınıf bulunmaktadır. Sınıflarda maksimum 16 öğrenci eğitim almaktadır. Genel itibari ile geniş bir okul olan Westbourne Academy, devlet destekli bir kurumdur. O yüzden maaliyetlerini düşük tutup, verilen eğitime daha çok özen göstermektedir. Bournemouth şehrinden kolaylıkla Londra, Oxford, Cambridge gibi İngiltere'nin diğer şehirlerine ulaşabilir, farklı milletlerden edineceğiniz arkadaşlarınızla farklı yerler keşfedeblirsiniz. 

Westbourne Academy dil okulunda, öğrencilerin her türlü ihtiyacını karşılamak adına birbirinden farklı hizmetler verilmektedir. Okul içerisinde, çalışma odaları, dinleme odaları, okuma odaları, bilgisayar odası gibi ders dışında da ingilizcenizi geliştirebileceğiniz seçenekler bulunmaktadır. Bunun yanında öğrenci kafeteryasında vakit geçirip sosyalleşerek farklı milletlerden öğrencilerle tanışıp, ingilizce pratiği yapma fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca Westbourne Academy dil okulu öğlen saatlerinde öğrencilere sıcak yemek hizmeti vermektedir.

Westbourne Academy dil okulu, genel ingilizce, sınav hazırlık, bire bir ingilizce, çocuklar ve gençler için sınıflar gibi farklı seçenekler ile öğrencilere eğitim vermektedir. Westbourne Academy dil okulu fiyatları, ders almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. 

Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Sunulan İngilizce Kursları?

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • Bire Bir İngilizce
 • IELTS
 • Cambridge Sınavı
 • Çocuk ve Gençler İçin Dil Eğitimi

?Okul Aktiviteleri

Westbourne Academy dil okulları; eğitimin yanında öğrencilerine farklı ülkelerden öğrencilerle arkadaşlık bağları kurup, farklı kültürleri tanıma şansı sunarken diğer taraftan da sosyalleşerek İngilizcenizi ders dışında da geliştirmenize olanak sağlamaktadır. Yapabileceğiniz aktivitelerden bazıları;

 • Masa Tenisi 
 • Plaj Voleybolu 
 • Film Geceleri 
 • Laser Tag
 • Golf - Mini Golf
 • Uluslararası Kültür Partileri 
 • Su Parkı Gezileri 

Bu aktivitelerin dışında okulun ögrencileri için düzenlemiş olduğu özel gezi programları ve gece aktiviteleri ile de günlerinizi dolu dolu geçirme imkanına sahip olabilirsiniz.

     

KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

Westbourne Academy dil okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Bournemouth' daki Tüm Dil Okulları Gör

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız