ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Regent Bournemounth

Regent Bournemounth 2020 Dil Okulu Fiyatları

REGENT INTERNATIONAL DİL OKULU

Regent Bournemouth Dil Okulu; şehrin güvenli, sakin ve prestijli bölgesi olan Southbourne‘de bulunmaktadır. Bu sayede eğitimine odaklanmak isteyen ciddi öğrencilerin tercih ettiği okul, şehir merkezine 25 dakika mesafededir. Bournemouth`un ünlü sahiline de yakın lokasyonuyla da öğrencilerin beğenisini kazanmaktadır. New Forest, ünlü Jurassic Coast ve Dorset Villages okulun yakın olduğu ziyaret edilebilecek yerler arasındadır.  

Regent Bournemouth Dil Okulu; çekici Victorian tarzı binasında, geniş ön ve arka bahçesi, rahat öğrenci salonu, bilgisayar odası ve ücretsiz kablosuz internet hizmeti sunan okul toplamda 100 öğrenciye hizmet veren butik bir yapıdadır. Ayrıca okulun sıcak ve soğuk aperatif servisi yapan kantini sayesinde öğrencilerin okulda geçirdiği süre zarfında hem ekonomik hem de lezzetli yemek yeme imkanı sunmaktadır. Sınıflarında maksimum 12 öğrenciye yer veren okul toplamda 9 modern sınıfıyla, 2018 verilerine göre 22 farklı ülkeden öğrenciyi ağırlamıştır.

Regent Bournemouth Dil Okulu; akademik ingilizce, genel ingilizce kursları ve aşağıda belirtilen diğer kursları vermekte, bu dersleri pekiştirmek ve aynı zamanda öğrencilerin sosyalleşebilmesi için haftalık sosyal programlar düzenlemektedir.

Regent Bournemouth Dil Okulu; Sınav Hazırlık Programlarında da (IELTS / CAE / FCE) oldukça ciddi ve iddiali bir okuldur. 

Regent Bournemouth Dil Okulu fiyatları; almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Sunulan İngilizce Kursları?
  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • IELTS Hazırlık
  • Cambridge Hazırlık (CAE/FCE)
  • Aile Programları

KONAKLAMA CEŞİTLERİ

Regent Bournemouth Dil Okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama imkanı sunmaktadır. Özellikle aile yanı konaklama seçenekleri okulun bulunduğu seçkin bölge sayesinde hem okula yakın hem de güvenli ve seçkin ailelerden oluşmaktadır. Bu sayede öğrenciye zaman ve maliyet açısında da önemli bir avanataj sağlamaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek kişilik konaklama ki  bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 kişilik konaklama türüdür ki odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. Bu konaklama türünün bir diğer avantajı ise diğer alternatiflere göre daha ekonomik olmasıdır. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur bulunmaktadır. Odaların tek kişilik ya da çift kişilik (paylaşımlı) olması, mutfak ve banyonun odanın içinde olması ya da banyo ve mutfağın ortak alanda olması gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği olan 7/24 güvenlik sistemi, spor salonu, sosyal alan, ders çalışma alanları vb. özellikler; ögrencilerin güven içinde konaklamasını sağladığı gibi aktivite yapabileceği alanlar sayesinde sosyalleşme imkanı da sunmaktadır. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Bournemounth' daki Tüm İndirimli Dil Okullarını Gör

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız