ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Kings English Boutnemouth

Kings English Boutnemouth 2020 Dil Okulu Fiyatları

KINGS ENGLISH DİL OKULLARI

Kings English dil okulu İngiltere'nin güneyinde olmasından dolayı yıl içinde en fazla güneş gören ve sıcaklıkların maksimuma ulaştığı şehirlerden biri olan Bournemouth'da konumlanmıştır. Güney sahil şeridinde ödüllü plajı ve  dört adet mavi bayraklı plajlarının olması sörf tutkunları için oldukça popüler bir bölge haline gelmiştir. İngiltere'de dil eğitimi almak isteyen fakat yağmurlu hava şartlarında yaşamak istemeyen öğrenciler için ideal bir seçimdir.

Kings Education Bournemouth dil okulu lokasyon olarak Bournemouth'da iki bölgele bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi şehir merkezine 10 dakikalık yürüme uzaklığındaki Braidley Road'da diğeri ise şehir merkezinde St. Peters Quarter'da yer almaktadır. Eğer outdoor aktivitelerinden hoşlanıyorsanız sizin için uygun olan Braidley Road'da yeşillikler içinde konumlanmış okulu seçmeniz çok daha iyi olabilir. Büyük bir bahçe içerisine yapılanmış içerinde 2 adet tarihi ve şık bir binada eğitim vermektedir. Okul  English UK üyesidir ve Bristish Council tarafından akredite edilmiştir.

Kings English Dil Okulları  380 kişilik öğrenci kapasiteli,okul binasında tam donanımlı bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu, kafeteryası, Avlu & bahçesi, spor sahası, kütüphanesi, 28 modern dersliği ve kablosuz internet imkanları sunmaktadır. Sınıflar ortalama 16 öğrenci olarak sınırlandırılmıştır. En yakın havaalanı Bournemouth Airport ve 10 km uzaklıktadır.

Kings English Bournemouth Dil Okulları akademik ve genel ingilizce programları, tamamlayıcı iş ingilizce kursu bunların yanı sıra IELTS & TOEFL sınavlarında başarılarınızı yükseltmek için hazırlanmış dersler vermekte, bu dersleri pekiştirmek ve aynı zamanda öğrencilerin sosyalleşebilmesi için birden fazla gezi ve aktivite düzenlemektedir. 

Kings English Dil Okulu Fiyatları almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir.  

Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sunulan İngilizce Kursları
 • Akademik Sömestr Programı
 • Akademik Yıl Programı
 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Süper Yoğun IELTS Hazırlık Kursu
 • TOEFL IBT Hazırlık Kursu
 • Bire Bir İngilizce
 • FCE Sınavına Hazırlık 28 saat/hft
 • Cambridge CAE Hazırlık Kursu
 • SAT, GMAT, GRE Hazırlık Kursu

  KONAKLAMA CEŞİTLERİ

  Bournemouth Kings English Dil Okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır. 

  Aile Yanı Konaklama

  Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

  Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. 

  Yurt Konaklama

  Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

  Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

  Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur. 

  Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Bournemouth' daki Tüm Dil Okulları

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız