ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

ETC Bournemouth

ETC Bournemouth 2020 Dil Okulu Fiyatları

ETC BOURNEMOUTH DİL OKULU 

ETC dil okulu, İngiltere'nin Bournemouth şehrinde bulunmaktadır. Bournemouth, Londra'dan sonra öğrencilerin en çok tercih ettiği ikinci şehirdir. ETC dil okulu, dil eğitim deneyimi ile İngiltere'de oldukça bilinen bir okul olmakla birlikte, sınav hazırlık dersleri ile de oldukça ünlüdür. 

ETC dil okulu içerisinde tam donanımlı sınıflar dışında iki adet bilgisayar odası,kütüphane ve öğrenci kafeteryaları bulunmaktadır. Bunların yanında öğrencilerin ders dışı zamanlarda vakit geçirebileceği ortak alanlara masa tenisi vb gibi  oyunlar yerleştirilerek, sosyal hayat mümkün olduğunca hareketli tutulmaya çalışılmıştır. 

ETC dil okulunda, genel ingilizce, sınav hazırlık, iş ingilizcesi, havacılık ingilizcesi, askeri ingilizce gibi bir çok alana özel programlarda eğitim almak mümkündür. 

ETC dil okulu fiyatları almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Sunulan İngilizce Kursları

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • IELTS
 • Cambridge Sınavı
 • Havacılık, Askeri, Medikal vb. özel alan dersleri ?
 • Üniversite hazırlık dersleri 

Okul Aktiviteleri

ETC Dil Okulları; eğitimin yanında öğrencilerine farklı ülkelerden öğrencilerle arkadaşlık bağları kurup, farklı kültürleri tanıma şansı sunarken diğer taraftan da sosyalleşerek İngilizcenizi ders dışında da geliştirmenize olanak sağlamaktadır. Yapabileceğiniz aktivitelerden bazıları;

 • Okulun haftalık olarak düzenlediği yetişkinler için aktivitelere katılabilirsiniz
 • Okul tarafından düzenlenen haftasonu gezilerine katılabilirsiniz
 • Bournemouth'ta oldukça meşhur olan hava balonlarına bilirsiniz
 • Bournemouth'un ünlü plaj ve yeşil bahçelerinde vakit geçirebilirsiniz
 • Bournemouth şehrinde oldukça sık düzenlenen festivallere katılabilirsiniz

?Bu aktivitelerin dışında okulun ögrencileri için düzenlemiş olduğu özel gezi programları ve gece aktiviteleri ile de günlerinizi dolu dolu geçirme imkanına sahip olabilirsiniz.

     

KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

ETC Dil Okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Bournemouth'daki Tüm Dil Okulları Gör

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız