ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Beet Language Centre

Beet Language Centre Bournemouth 2020 Dil Okulu Fiyatları

BEET LANGUAGE CENTRE

Beet Language Centre dil okulu, İngiltere'nin Bournemouth şehrinde, 1979 yılında kurulmuştur. Bu bölgede açılan ilk dil okulu olması ile bilinmektedir. Konumu itibari ile hem şehir merkezine hem de Bournemouth'un meşhur sahillerine kolayca ulaşılabilmektedir. 19. yüzyıldan kalma bir kilise restore edilmiş ve böylelikle ortalama 150 öğrencilik, son teknoloji bir dil okuluna dönüştürülmüştür. Beet Language Centre dil okulunda yaklaşık 30 farklı milletten gelen öğrencilerle karşılaşmak mümkündür. 

Beet Language Centre dil okulunun 150 öğrenci kontenjanlı binasında, sınırsız internet erişimi, bilgisayar odası, kütüphane ve öğrenci kafeteryası hizmetleri mevcuttur. 

Beet Language Centre dil okulu, genel ingilizce eğitiminin yanı sıra, iş ingilizcesi, IELTS ve Cambridge sınavllarına hazırlık, ve 40 yaş üzeri için dil eğitimleri de sunmaktadır.  

Beet Language Centre dil okulu fiyatları almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

 Sunulan İngilizce Kursları 

  • Genel İngilizce 
  • İş İngilizcesi 
  • IELTS
  • Cambridge (FCE, CAE, CPE)
  • 40 yaş üzeri sınıflar ?

Okul Aktiviteleri

?Beet Language Centre okulumuz; eğitimin yanında ögrencilerine farklı ülkelerden ögrencilerle arkadaşlık bağları kurup, farklı kültürleri tanıma şansı sunarken diğer taraftan da sosyalleşerek İngilizcenizi ders dışında da geliştirmenize olanak saglamaktadır. Yapabileceğiniz aktivitelerden bazıları;

  • Masa tenisi turnuvaları
  • Film - Karaoke geceleri 
  • Personel tarafından sahnelenen tiyatro oyunları 
  • Quiz Nights
  • Tekne partileri, Pub gezileri

?Bu aktivitelerin dışında okulun ögrencileri için düzenlemiş olduğu özel gezi programları ve gece aktiviteleri ile de günlerinizi dolu dolu geçirme imkanına sahip olabilirsiniz.?

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ
 
Beet Language Centre dil okulunu seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır. 
 
Aile Yanı Konaklama
 

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Bournemouth'daki Tüm Dil Okullarını Gör

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız