ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Anglo Continental Bournemouth

Anglo Continental Centre Bournemouth 2020 Dil Okulu Fiyatları

ANGLO CONTINENTAL BOURNEMOUTH

Anglo Continental dil okulları, 60 yıldan uzun süredir ingilizce eğitim vermektedir. İngilteredeki dil okulları içinde en büyük kampüse sahip olması ile bilinmektedir. Bu kampüste her yaştan her milletten öğrenciler ile karşılaşıp birlikte eğitim almak mümkündür.

Anglo Continental dil okulları bünyesinde, 2 adet dvd ve projeksiyon kullanılabilen konferans salonu, 16 öğrenci kapasiteli dil laboratuvarı ve ödül almış bir öğrenci merkezi bulunmaktadır. Tüm sınıflarda akıllı tahta ve sınırsız internet erişimi mevcuttur. Ayrıca öğrenciler için ücretsiz bir online eğitim portalı uygulaması da Anglo Continental dil okullarında bulunmaktadır. 

Anglo Continental dil okullarında, genel ingilizce, yoğun ingilizce, akademik ingilizce, sınav hazırlık, iş ingilizcesi, havacılık ingilizcesi genç ve yaşlı sınıfları gibi farklı eğitim seçenekleri mevcuttur.  

Anglo Continental dil okulları fiyatları, almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programnına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

 

Sunulan İngilizce Kursları

 • Akademik Yıl Programı
 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • IELTS
 • Cambridge Sınavları
 • Havacılık ingilizcesi
 • 18 yaş altı sınıflar 
 • 50 yaş üzeri sınıflar 

?Okul Aktiviteleri

Anglo Continental Bournemouth okulumuz, eğitimin yanında öğrencilerine farklı ülkelerden öğrencilerle arkadaşlık bağları kurup, farklı kültürleri tanıma şansı sunarken diğer taraftan da sosyalleşerek İngilizcenizi ders dışında da geliştirmenize olanak sağlamaktadır. Yapabileceğiniz aktivitelerden bazıları;

 • New Forrest National Park, Poole Harbour, World Heritage Jurassic kıyı şeridi gibi doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz 
 • Stonehagen Antik Kenti, Winchester ve Salisbury Katedralleri gibi şehrin ünlü bölgelerini gezebilirsiniz 
 • Bournemouth'a çok yakın olan Batch ve Oxford şehirlerine gidebilirsiniz
 • Bu aktivitelerin dışında okulun ögrencileri için düzenlemiş olduğu özel gezi programları ve gece aktiviteleri ile de günlerinizi dolu dolu geçirme imkanına sahip olabilirsiniz.

       

KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

Anglo Continental dil okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğinizde ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur. 

Özel Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayın

Bournemouth'daki Tüm Dil Okulları Gör

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız