" İngiltere Dil Okulları 2022 | EDEX
Fiyat Teklifi Al

İngiltere Dil Okulları ve Eğitimi

İngiltere 'de Dil Eğitimi - İngiltere Hakkında Genel Bilgiler - İngiltere Dil Okulu 2022

İngiltere Dil Okulları ve Eğitimi

İngiltere 'de Dil Eğitimi - İngiltere Hakkında Genel Bilgiler - İngiltere Dil Okulu 2022

İNGİLTERE DİL OKULLARI

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen kişiler için İngiltere, dil eğitimi için dünya da akla gelen ilk ülkelerden biridir. İngiltere de dil okulları Londra, Brighton, Oxford, Cambridge, Bournemouth, Bristol, Liverpool, Manchester gibi çok popüler şehirlerde bulunmakla birlikte, Cantenbury, Eastbourne, Torquay gibi küçük şehir ve kasabalarda bile çok kaliteli dil okulları bulunabilmektedir. Ayrıca, İskoçya’nın ve hatta dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Edinburgh da dil eğitimi için Birleşik Krallıklar’daki en güzel seçeneklerden bir tanesidir.

İngiltere Dil Okulu Eğitim Fiyatları 2022 

İngiltere dil okulu fiyatları eğitim almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. İngiltere de hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

İngiltere dil okulları British Council tarafından akredite edilmiş olmak zorundadır. British Council ; bütün okulları dönem dönem incelemeye alarak, okulların kalitelerinin devamlılığını sağlar. En ucuz İngiltere dil okulları ve İngiltere'deki indirimli dil okulları hakkında bilgi almak tıklayınız.

İngiltere, Birleşik Krallık`ı meydana getiren 4 ülkeden biridir ve Birleşik Krallık nüfusunun çok büyük bir bölümüne ev sahipliği etmektedir. Toplam 65 milyonluk nüfusun yaklaşık 50 milyonu İngiltere’de yaşamaktadır. Çok fazla iç ve dış göç alan Londra şehri ise kozmopolit bir şehir olup birçok etnik grubu bir arada barındırmaktadır. Bazı farklılıklar olmakla birlikte, büyük ölçüde eğitim sistemi diğer 3 ülke Galler, Kuzey İrlanda ve İskoçya ile aynıdır.

Para birimi olarak Pound Sterling kullanılmaktadır. Trafik soldan akmakta ve şehirlerde genelde otobüs ile ulaşım sağlanmaktadır. Londra’da ise diğer şehirlerden farklı olarak şehrin neredeyse tamamına ulaşım sağlayabileceğiniz yer altı metrosu ( underground ) kullanılmaktadır.

Okyanus etkilerinin yoğun görünmesi iklimi oldukça değişken kılmaktadır. Ilıman iklimin hakim olduğu ülkenin doğusu, genelde kuru ve soğuk rüzgarlardan etkilenirken; batı kesimlerde daha nemli ve ılık rüzgarlar hakimdir ve genellikle yağışlıdır.

Son olarak İngiltere seyahatinizde uçakta size Landing Card ( iniş kartı ) adı verilen bir form verilerek, ülkeye ilk kez gelen ve Avrupa Birliği Ülkesi vatandaşı olmayanlardan doldurması istenmektedir. Bu formda kimlik ve pasaport bilgileriniz ile ülkede ne kadar kalacağınız gibi basit soruları içeren sorular sorulmaktadır. 

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız