ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Perth Dil Okulları

Perth 'de Dil Eğitimi - Perth Hakkında Genel Bilgiler - Perth Dil Okulu Fiyatları 2020

Perth Dil Okulları

Avustralya’nın yüzölçümü olarak en geniş eyaleti olan Batı Avustralya eyaletinin başkenti olan Perth, ülkenin en batısında yer alan şehirlerden biridir. Nüfusu 2 milyonu aşkın olan şehir, tutarlı iklimi ve olağanüstü doğa ortamı ile hızla adını duyurmaktadır. Avustralya’nın en kalabalık dördüncü şehridir. Swan Nehri’nin etrafında yer alan Perth, yeryüzündeki en izole şehirler arasında yer almaktadır. En yakın şehir 2.100 km uzaklıktadır. 

Diğer kalabalık şehirlerin aksine Perth, gösterişten uzak oldukça sakin ve rahat bir şehirdir. Perth, dinamik ve genç nüfuslu, eğlenmeyi seven bir kitleye sahiptir. Avustralya’nın en büyük limanına ev sahipliği eden bu şehir, ayrıca ülkenin en iyi plajlarına da sahiptir. Şehir son derece modern mimarisi ile turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir.

Hint Okyanusu ve Orta Avustralya arasında bulunan şehir, Avustralya’nın samimi insanları ve çok kültürlü toplumu ile tanınır, bu durum şehri uluslararası öğrenciler için öncelikli kılar. Hem şehir hayatı hem kırsal kesim hem de sahil hayatını aynı anda yaşatan Perth’in sunduğu imkanlar oldukça fazladır. 

Şehir özellikle eğitim alanında dünya çapında bir ün yakalamıştır. Üniversitelerin yanı sıra liseleri ile de ünlü olan şehir dil okulu tercihlerinde de öncelikli sıralara yerleşmiştir.

Perth’de dil okulu fiyatları bölgeye ve okullara göre değişkenlik göstermektedir. Perth konaklama ücretleri, kalacak kişi sayısı ve bölgesine göre değişkenlik gösterse de haftalık ortalama 250 AUD’ dır. Perth’de işsizlik oranı çok düşüktür ve öğrencilere kolaylıkla iş imkanı sağlanır. 

Endonezya’ya yakın olan şehir, uluslararası öğrenciler için küçük tatil kaçamakları yapmaları için oldukça uygundur. Özellikle Bali’ye oldukça sık seyahat gerçekleşir. 

Transperth olarak adlandırılan toplu taşıma sistemi, otobüs, tren ve feribotları kapsar. Şehir merkezinde ulaşım ücretsizdir ancak şehrin diğer yerlerinde ulaşım ücretlidir. Perth’ de taksi de oldukça yaygındır. Trafik sıkıntısı olmayan şehir, ulaşımdan oldukça memnun bir halka sahiptir. 

Perth, Avustralya’nın diğer yerlerine göre daha uzun güneşli aylara sahiptir. Yazları sıcak ve kuru 15-28 derece seyrederken, kışları ise ılık ve yağışlı 10-20 derece arasındadır. Kasım ayında açan çiçekler ile şehir muhteşem bir manzaraya bürünür.

Perth saat dilimi, bulunduğu döneme göre değişkenlik gösterir. Genel olarak Türkiye’den 5 saat ileri olur.

Perth Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

2020 Dil Okulları Fiyat Listesi İçin Tıklayın

Perth İndirimli Dil Okulları Listesi

İndirimli Dil Okulları Listesi İçin Tıklayın

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız