ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Adelaide Dil Okulları

Adelaide `de Dil Eğitimi - Adelaide Hakkında Genel Bilgiler - Adelaide 2020 Dil Okulu Fiyatları

Adelaide Dil Okulları

Güney Avustralya eyaletinin başkenti olan Adelaide’nin nüfusu yaklaşık olarak 1.28 milyondur. Avustralya’nın en kalabalık beşinci şehridir. Şehre ilk kez İngilizler yerleşmeye başlamıştır. Adelaide deniz ve dağlar arasında bulunması ve şehir planlamasıyla bütün Avustralya şehirlerinden çok daha Avrupa şehri gibi görünmektedir.

Adelaide Dil Okullarını tercih eden uluslararası öğrencilerin yaşam ücretleri, kültürel, nitelik, sağlık ve çok düşük sayıda olan suç oranları gibi sosyal koşullar açısından Dünyanın en yaşanabilir şehirleri anketinde birincilik yakalamış bir şehirde eğitim görme imkânı elde etmiş olurlar. Çok kültürlü yapısı ve her zaman var olan festivalleriyle uluslararası öğrenciler tarafından en çok tercih edilen şehir olmayı başarmıştır. İçerisin de bulundurduğu birçok farklı yurtdışı dil okullarıyla her yıl dünyanın pek çok ülkesinden öğrencileri karşılamaktadır. Halkı çok sıcak kanlıdır. Sydney’e uçakla 2 saat uzaklıkta ve Melbourne’ e ise bir buçuk saat uzaklıkta bulunmaktadır.

Adelaide iklimsel olarak yaz ayları sıcak ve kuru geçer, ilkbahar ve sonbahar ayları ılık bir mevsim yaşanır, kış mevsimleri ise soğuk ve yağışlı geçmektedir.

Adelaide Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

2020 Dil Okulları Fiyat Listesi İçin Tıklayın

Adelaide İndirimli Dil Okulları Listesi

İndirimli Dil Okulları Listesi İçin Tıklayın

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız