" Amerika Dil Okulları 2022 | EDEX
Fiyat Teklifi Al

Amerika Dil Okulları ve Eğitimi

Amerika' da Dil Eğitimi - Amerika Hakkında Genel Bilgiler - Amerika Dil Okulu

Amerika Dil Okulları ve Eğitimi

Amerika' da Dil Eğitimi - Amerika Hakkında Genel Bilgiler - Amerika Dil Okulu

AMERİKA DİL OKULLARI

Amerika dil okulları yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercihlerinde ilk sırada yer almaktadır. Üniversitelerin kendi bünyesinde ve kampüs içerisinde sağladıkları dil eğitimleri olduğu gibi, Amerika’nın hemen hemen her bölgesinde öğrencilerin kendi kriter ve bütçelerine uygun birçok özel Amerika dil okulları seçenekleri de bulunmaktadır.

Fiyat teklifi için tıklayın.

Bununla birlikte tabi ki öğrencilerin yoğunlukla tercih ettikleri popüler destinasyonlar vardır. Amerika dil okulları başlıca New York, Boston, Chicago, Los Angeles ve Miami gibi Amerika'nın en gözde şehirlerinde konumlanmıştır. Amerika’da ister dil eğitimi için olsun isterse üniversite eğitimi için, vize başvurusunda bu eğitim kurumlarının I20 belgesi düzenlemesi gerekmektedir. Dolayısı ile öğrencinin kriterlerine göre bir destinasyon belirlemek çok daha doğru olacaktır. Amerika’daki I20 belgesi düzenleyebilen eğitim kurumları NAFSA, AAIEP ve ACCET gibi kurumlarda akredite edilmiş kurumlardır. I20 belgesinin orijinali olmadan öğrenci vizesine başvuru yapılamamaktadır. En ucuz Amerika dil okulları ve Amerika'daki indirimli dil okulları hakkında bilgi almak tıklayınız.

Amerika dil okulu fiyatları eğitim almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize " En iyi Fiyat Garantisi " vermekten mutluluk duyuyoruz. Amerika da hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Amerika dil eğitimi hakkında bilgiye geçmeden önce Amerika'yı tanıyalım, toplam 50 eyalet ve bir federal bölgeden oluşmaktadır. 2018 verilerine göre Nüfusu 327,2 milyon civarıdır ve Çin ve Hindistan’ın ardından dünyanın en kalabalık üçüncü ülkesidir. 9.834.000 km² lik yüzölçümüyle ise Rusya ve Kanada’dan sonra dünyanın en büyük üçüncü ülkesidir. Amerika Birleşik Devletleri başkanlık sistemi ile yönetilir ve çoğulcu demokrasiye dayalı federal bir cumhuriyettir. 
 
Yüzölçümü olarak çok geniş bir alana yayılmış olan ülkede iklimsel farklılıklar söz konusudur. Genel olarak karasal iklimin hâkim olduğu bilinse de Hawaii ve Florida Eyaletinde tropikal iklim, Alaska’da arktik, Missisipi Nehri kıyılarında yarı bozkır iklim, güneybatı bölgesinde ise çorak iklim görülmektedir.
 
Amerika’da toplu taşıma genellikle metropol şehirlerde çoğunlukla gelişmiş olup, araba kullanımı oldukça yaygındır. Benzin ve arabalar çok ucuz olduğu için neredeyse 2 kişiden biri araba kullanmaktadır. 
 
Türkiye’den Amerika’ya uçuş süreleri, gideceğiniz eyalete göre değişecektir. Örneğin; Doğuda New York 10 saat sürerken, Batıda Los Angeles 13 saat 40 dakika sürmektedir. Ayrıca yanınızda mutlaka priz dönüştürücü bulundurmanız sizin için faydalı olacaktır. Priz girişleri ikilidir ancak uç kısımları yassı olduğu için dönüştürücü kullanmak gerekecektir.
 
Amerika’ya seyahat ederken öğrenciler ihtiyaç dahilinde, Türkiye’de sahip oldukları bankaya ait Mastercard ya da Visa kartlarını, ortak ATM’lerden para çekmek için kullanabilirler.  Bu işlem esnasında kur farkından dolayı kesinti yapılacak komisyon miktarı bankadan bankaya değişmekle birlikte, işlem yapılan ATM ekranında görünebilecektir. 
 
Amerika'da dil eğitimi almaya gitmeden önce edinilmesi gereken bilgilerden bir diğeri de hizmet ve emeğin olduğu her alanda bahşiş bırakmanın bu ülkenin kültürü olduğudur. Her ne kadar farklı ülkelerden gelen ziyaretçiler durumu garip bulsa da Amerika için oldukça alışılagelmiş bir olaydır.

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın

Bilgi almak istediğiniz programları seçiniz
Bu bilgileri girerek Gizlilik ve Çerez Politikaları'nı kabul etmiş sayılırsınız