LILA Liverpool

LILA Dil Okulu

LILA Dil okulu, Liverpool şehrinin merkezinde en hareketli caddelerden biri olan North John Caddesinde bulunmakatadır. Bu sayede şehrin tüm imkanları öğrencilerin ellerinin altındadır. 

LILA Dil okulu, kozmopolit bir şehir olan Liverpool'un inovatif ve orta ölçekli bir aile okuludur. Kendine özgün tasarımlarıyla toplamda 18 sınıfı, geniş televizyonlu öğrenci dinlenme odası, sıcak içecek ve atıştırmalık barı, değiş tokuş yapılabilecek ya da ödünç alınabilme imkanı olan kitaplığı, tüm dinler için ibadet odasıyla Liverpool'un sıcakkanlılığı ve misafirperverliğini tüm yönleriyle öğrencilerine hissettirmektedir. 

LILA Dil okulu, Liverpool'un enerjisi tüm yönleriyle hissedebileceğiniz pozitif enerjisi çok yüksek bir okuldur, bunu da düzenli olarak gerçekletirdiği haftalık ve aylık sosyal aktivitelerle ögrencileriyle paylaşmaktadır.

LILA Dil Okulu akademik ve genel İngilizce programları yanı sıra, Cambridge Sınav Merkezi olarak  başta FCE / CAE olmak üzere IELTS sınav hazırlık programlarında da oldukça iddialıdır.

LILA Dil okulu fiyatları almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir. Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize "En iyi Fiyat Garantisi" vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hem de kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 
Sunulan İngilizce Kursları​
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Cambridge Hazırlık (CAE / FCE)
IELTS Hazırlık
İş İngilizcesi
Teacher Training (CELTA / TKT)
Grup Programları (Tailor Model)


Konaklama Çeşitleri

Bu dil okulunu seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır. 

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğiniz zaman ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur.