Kaplan International Londra Covent Garden

KAPLAN INTERNATIONAL LONDRA DİL OKULLARI

Kaplan International Dil Okulları, birçok ülkede ve şehirde çok uzun yıllardır faaliyette olan ve kaliteli eğitim anlayışını benimsemiş bir zincir okuldur. Londra’da iki şubesi bulunan okulda Covent Garden şubesi 16-24 yaş aralığındaki öğrencilere hizmet vermektedir. Kaplan dil okulu Covent Garden Londra’nın en popular merkezlerinden biri olmakla birlikte birçok yere yürüme mesafesindedir.

Kaplan international Dil Okulları Covent Garden 430 öğrenci kontenjanlı okul binasında tam donanımlı olarak 15 adet bilgisayar bulunan bir laboratuvarı, öğrenci salonu, 15 modern dersliği ve kablosuz internet imkanları sunmaktadır. Sınıflar maximum 15 öğrenci olarak sınırlandırılmıştır fakat ortalama 11 kişilik sınıf mevcutları vardır.

Kaplan international Dil Okulları akademik ve genel ingilizce programları, tamamlayıcı iş ingilizce kursu bunların yanı sıra IELTS & TOEFL sınavlarında başarılarınızı yükseltmek için hazırlanmış dersler vermekte, bu dersleri pekiştirmek ve aynı zamanda öğrencilerin sosyalleşebilmesi için birden fazla gezi ve aktivite düzenlemektedir. Kaplan Dil Okulları fiyatları almak istediğiniz bölge, süre ve programa göre değişiklik göstermektedir.  

Üniversiteye gitmek isteyen öğrenciler için sunduğu bir diğer hizmet ise Üniversite Yerleştirme Servisi (UPS) partner kolej ve üniversitelerin yer aldığı ağdan yararlanabilmenizi sağlar. Eğitim ve Öğretim alanındaki zengin deneyimleri sayesinde lisans ve yüksek lisans programlarına kayıt olmanızda yardımcı olabilmektedir.

Kaplan international dil okullarında eğitim veren tüm eğitmenlerin İngilizce öğretme alanında deneyim sahibidir ve birçok öğretmenin Master derecesi ve DELTA sertifikası bulunmaktadır. 

Edex Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize "En iyi Fiyat Garantisi" vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem bütçenize uygun hemde kaliteli dil okullarından gitmek istediğiniz tarih ve dil eğitim programına göre özel fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sunulan İngilizce Kursları

  • Akademik Sömestr Programı
  • Akademik Yıl Programı
  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • IELTS

Okul Aktiviteleri

Kaplan Dil Okulları Covent Garden; eğitimin yanında ögrencilerine farklı ülkelerden ögrencilerle arkadaşlık bağları kurup, farklı kültürleri tanıma şansı sunarken diğer taraftan da sosyalleşerek İngilizcenizi ders dışında da geliştirmenize olanak saglamaktadır. Yapabileceğiniz aktivitelerden bazıları;

- Bu okulda haftalık aktivite sayısı 10 - 12 arasındadır.
- Buckingham Sarayı'nı, Big Ben'i ve Parlamento Binası'nı gezibilirsiniz. 
- Batı Yakası'ndaki müzikallerden birini izleyebilirsiniz. 
- London Eye'den Londra'nın tüm önemli yapılarını kuş bakışı izlebilirsiniz.
- Tower of London'u gezerek Orta çağdaki Londra'yı ve Kraliyet mücevherlerini görebilirsiniz. 
- Victoria & Albert Museum, British Museum ya da Tate Modern'de kültür dolu bir öğleden sonra geçirebilirsiniz. 
- Camden Town'da açık hava marketlerini dolaşabilirsiniz.
Bu aktivitelerin dışında okulun ögrencileri için düzenlemiş olduğu özel gezi programları ve gece aktiviteleri ile de günlerinizi dolu dolu geçirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Konaklama Çeşitleri

Londra Convent Garden Kaplan Dil Okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğiniz zaman ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz.

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur.