Work and Travel 2025 Erken Kayıt Avantajları

WORK AND TRAVEL 2025 ERKEN KAYIT AVANTAJLARI

Work and Travel programına erken kayıt olmak, programınızın başarılı geçmesinde size önemli bir avantaj sağlar. Work and Travel programına erken kayıt olmanın avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

- İş Seçimi: İş seçimine erken başlayarak sisteme ilk giren işleri görmeye başlarsınız. Bu sayede daha doğru bir iş seçimi yapabilirsiniz.

- Erken Kayıt İndirimi: Erken kayıt dönemlerinde program ücretlerinde ciddi indirimler olur. Bu sayede aynı hizmeti daha uygun fiyata almış olursunuz. Erken kayıt döneminde programa 200 dolar indirimli şekilde kaydolabilir, %100 iş ve %100 konaklama garantisinden faydalanabilirsiniz.

- Programa Daha İyi Hazırlanma: Program başarınızı en çok etkileyen faktör, programa ne kadar iyi hazırlandığınızdır. Kaydolduğunuz tarihten itibaren EDEX danışmanlarınız ile geçirdiğiniz her vakitte, her sohbetinizde programa dair bilgiler öğrenirsiniz. Belki de hiç aklınıza gelmeyen bir konuda edineceğiniz bilgi, Amerika'da size çok yardımcı olacaktır.

- Erken Vize Görüşmesi ve Uçak Bileti Temini: İşe erken yerleşmeniz, vize görüşmesine de ilk giden öğrencilerden olmanızı sağlar. Bu şekilde uçak biletleri pahalanmadan biletinizi ekonomik bir şekilde alabilirsiniz.

Work And Travel blog