Dublin IBAT College

DUBLİN IBAT COLLEGE

2004 yılında kurulan IBAT College Dublin, iki merkezi kampüsü ile Dublin şehir merkezinde bulunmaktadır.  İrlanda'nın en başarılı okulları arasında yer alan IBAT, yükseköğretimden mesleki profesyonel programlara kadar zengin eğitim programı ile sunarak her yıl 50'den fazla ülkeden öğrencinin tercih ettiği uluslararası okullardan biridir. 

 

NEDEN DUBLİN IBAT COLLEGE?

Eğitim
Kariyer, istihdam ve endüstri odaklı eğitim anlayışı sayesinde, eğitiminizin ardından edindiğiniz donanımları doğrudan kullanmanıza olanak sağlarken, eğitim felsefesi, akademik kariyer ya da doğrudan iş bulma gibi amaçlarınızı elde etme kolaylığı sağlar. 

Akademik Kadro
Sağlam Akademik Kadrosu ile hem derslerinizde hem de pratik uygulamalarda diğerlerinin önüne geçecek şekilde donanım kazanmanıza yönelik deneyime sahiptir. Bu şekilde, eğitim hayatınızın sonrası ,için en iyi şekilde hazırlanmış olursunuz. 

Kampüs
Çağdaş, ve teknolojik donanıma sahip kampüsler, öğrenci hayatını ve eğtiminizi en iyi şekilde geçirmenize olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve merkezi konumu da yine hem öğrenciliğiniz hem de Dublin’i deneyimleme konusunda kusursuz bir fırsat sunar. 

Uluslararası Network ve Bağlantılar
Okul, Avrupa'nın en büyük özel Üniversite ve Kolej gruplarından biri olan Global University Systems grubuna dahildir.  Bu sayede, GUS'un 60'tan fazla ülkeye yayılan uluslararası eğitim ağı aracılığıyla programlarının pazar erişimini genişletme ve GUS ortaklarıyla işbirliği yoluyla Kolej'de mevcut program portföyünü genişletme fırsatı sağlamaktadır. Buna ek olarak, IBAT College Dublin'de öğrenim gören 40'tan fazla milletten oluşan uluslararası bir öğrenci topluluğu olduğunu da göz ardı etmemek gerekiyor. 

Yerel Network ve Bağlantılar
IBAT College Dublin'in İrlanda'daki 400'den fazla özel işletme, kamu kuruluşu ve STK ile bağlantısı vardır; bunlara küçük ve orta ölçekli yerli işletmeler ve aynı zamanda çok uluslu şirketler de dahildir.

Öğrenci Desteği
Okul, öğrencilerinize üniversite deneyimleri boyunca ve çalışma hayatlarında rehberlik ederken aynı zamanda bir mentorluk desteği sağlamaktadır. Üstelik, küçük sınıf boyutları - daha etkileşimli ve kişisel bir öğrenme ortamı sağlarken, ders materyalinin hem pratik hem de akademik yönlerinin tam olarak keşfedilmesine olanak tanır.

Programlar
Zengin Akademik Program sayesinde, lisans, lisansüstü ve profesyonel/yönetici eğitimlerinden oluşan çeşitli programlardan size en uygun olanı seçebilir, tamamladığınız her program sonrası bir sonraki aşamada yine eğitim alabilirsiniz.

  • Mesleki Sertifika (Professional Diploma)
  • Finansal Ticaret Programı (Financial Trading Courses)
  • Lisasüstü (Postgraduate)
  • Lisans (Undergraduate)
  • İngilizce Dil Kursları (Language Courses)

Sertifika & Diploma blog