OHC English Gold Coast

OHC English Gold Coast Dil Okulları 

OHC Gold Coast öğrencileri, ünlü Surfers Paradise'ın bulunduğu bu şehirde, beyaz kumlar üzerinde ve masmavi gökyüzü altında Queensland sahil severlerin cenneti olan çarpıcı, yeni Circle on Cavill konumunda İngilizce öğrenirler.

Gold Coast, muhteşem binaları, sörf kıyısı konumu, bol miktarda doğal güzelliği, deniz yaşamı, kafeleri, barları, restoranları ve turistik yerleri ile rahat ve canlı bir şehirdir. Bu, onu İngilizce eğitimlerini hayatlarının tatil konaklamasıyla birleştirmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir yer yapar. Bölge, gelişen uluslararası film endüstrisi ve Tema parkları ve Su Parkları ile küresel bir üne kavuşmuştur. Queensland'deki ışıltılı Gold Coast güneşi, eğlencesi ve harika havasıyla ünlüdür!

OHC’nin Gold Coast kampüsü, ünlü Surfers Paradise'ın tam kalbinde ve plaja sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır, tüm mağazalar ve restoranlar hemen kapı önündedir. Kampüsümüzde ayrıca tamamen klimalı sınıflar ve rahat ve sosyal atmosferin tadını çıkarmak için çalışmalarınıza ara verebileceğiniz balkonlar vardır.

 

Sunulan İngilizce Kursları

  • Genel İngilizce
  • Birebir İngilizce

 

Konaklama Seçenekleri

OHC English Gold Coast Dil Okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak aile yanı konaklama imkanları sunulmaktadır. 

Aile yanı konaklaması

OHC English Gold Coast aile yanında konaklamaları özenle seçilir ve öğrencilere rahat bir ortamda Avustralya kültürü hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunar.
Aile yanı konaklamasının sunduğu olanaklar şunlardır: 
Karşılama ve samimi atmosfer. Okulun konaklama departmanı tarafından özenle seçilmiştir. Yataklı tek kişilik oda (veya çiftler için iki yataklı oda) ve kahvaltı veya yarım pansiyon seçenekleri vardır.