Malvern International Bristol

Malvern International Bristol Dil Okulları

Malvern International BristolMalvern House Brighton, 2019 yılında kurulmuş bağımsız bir İngilizce dil okuludur ve Malvern House London'ın kardeş okuludur. Okul, British Council tarafından akredite edilmiştir.

Malvern House Brighton, en son teknolojiyle desteklenen birinci sınıf eğitim sunar. Okul, Brighton merkezinin kalbinde, Brighton tren istasyonuna yakın, Queens Road üzerinde yer almaktadır. 19. yüzyıldan kalma zarif bir binayı modern öğrenim olanaklarıyla birleştiren, sade, konforlu ve konuksever bir ortam sunar.

Çoğu sınıf etkileşimli beyaz tahtalarla donatılmıştır ve öğrenciler kendi kendilerine çalışmak için çevrimiçi öğrenme platformuna erişebilirler. Öğrenci hizmetleri ekibi her öğrenciyi sıcak bir şekilde karşılar ve ihtiyaçları konusunda yardımcı olur. Tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli esnek genel, iş ve akademik kurslar sunan okulda eğiğtim alan öğrencileri desteklediği, ücretsiz seminerleri ve çeşitli sosyal programları içerir.

 

Sunulan Programlar

  • General English
  • Business English
  • VIP English
  • IELTS Preparation
  • Cambridge Preparation
  • English for Teachers

 

Konaklama Çeşitleri

Malvern House Dil Okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğiniz zaman ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz.

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur.