ES Dubai

ES Dubai Dil Okulu

ES Dubai, insanların İngilizce öğrenmek istemelerinin altında yatan birçok farklı nedeni olabildiğini farkeden ve öğrencilerinin kendi belirlediği hedeflere ulaşmalarınıda yardımcı olacak teşvik edici bir ortam sağlamaya özen gösteren bir okuldur. Bu yüzden ES Dubai, eğitim alırken çalışabileceğiniz, kendinizi geliştirebileceğiniz ve uluslararası arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz yeni ve harika bir alan sunar.

ES Dubai'de okurken, Dubai'nin en önemli yerlerinden biri olan Jumeirah Lake Towers'ta (JLT) eğitim almanın keyfini çıkaracaksınız. Şehrin güzel yüksek binalarla çevrili ve yemek yemek, alışveriş yapmak, spor yapmak ve eğlenmek için birçok yere sahip lüks bir bölümünde bulunan kampüsü ile okul sonrası ister eğlence ister dinlence ister çalışma olanaklarına çok yakın olacaksınız. Dubai Marina alışveriş merkezine ve hareketli JBR plajına sadece birkaç dakika uzaklıkta, gökyüzüne dokunan kuleleri ve ünlü turistik noktaları görebilirsiniz.

Toplam 2783 metrekarelik bir alana yayılan göz alıcı kampüste yüksek teknolojili sınıflar, güzel tasarlanmış dinlenme alanları, kütüphaneler, çalışma alanları ve modern kafeteryalar bulunmaktadır. Akıllı tahtalar ve multimedya tabanlı öğrenme materyalleri ile dersleri ilginç ve interaktif hale getiren ES Dubainin öğretmen kadrosu TESOL, CELTA ve diğer tanınmış sertifikalara sahip ve uluslararası öğrencilere eğitim verme konusunda geniş deneyime sahip ana dili İngilizce olan kişilerden oluşmaktadır.

Okulun sosyal faaliyetler departmanıyla, Dubai'nin ruhunu deneyimlemenizi sağlamayak deneyimleri ve etkinlikleri takip edebilirsiniz. Deneyimli sosyal etkinlikler ekibi, yeni arkadaşlarla unutulmaz anılar yaratmanıza yardımcı olmak için hemen her ay Çöl Safarisi, Yat Partisi, Abu Dhabi Gezisi gibi 20'den fazla heyecan verici etkinlik ve gezi planlamaktadır.

 

Sunulan İngilizce Kursları

 • Genel İngilizce
 • Konuşma Sınıfı
 • IELTS Hazırlık
 • Akademik İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Pazarlama İçin İngilizce
 • İş Aramak İçin İngilizce
 • CELTA
 • Dijital Pazarlama
 • ACCP (Advanced College Credit Program)
 • ES Kampları

 

Konaklama Çeşitleri

ES Dubai Dil Okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak otel konaklaması veya öğrenci yurtları gibi konaklama imkanları sunmaktadır.

Otel Konaklama

ES ile konfor ve kaliteyi son derece makul fiyatlarla yaşayacağınız popüler 4 yıldızlı otellerde konaklama imkanı sunmaktadır. ES Duvai bu otellerle ortaklık kurarak, kendi bünyesinde eğitim alan öğrencilere birinci sınıf bir otel odasında kalmanın keyfini çıkarmaları için harika bir fırsat sunmaktadır. 

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur bulunmaktadır. Odaların tek kişilik ya da çift kişilik (paylaşımlı) olması, mutfak ve banyonun odanın içinde olması ya da banyo ve mutfağın ortak alanda olması gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği olan 7/24 güvenlik sistemi, spor salonu, sosyal alan, ders çalışma alanları vb. özellikler; ögrencilerin güven içinde konaklamasını sağladığı gibi aktivite yapabileceği alanlar sayesinde sosyalleşme imkanı da sunmaktadır.