English Path Dubai

English Path Dubai Dil Okulu

Dubai şehri, küçük bir balıkçı kasabasından orta doğunun en heyecan verici turizm merkezi haline gelen, dünyanın en hızlı büyüyen şehirlerinden biridir. Dubai, lüks alışveriş, modern mimari ve canlı bir gece hayatı ortamı ile tanınır.

Dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa, gökdelenlerle dolu silüetine hakim. Emlak ve turizm ekonomiyi yönlendiriyor ve yenilikçi ve heyecan verici projelerin hiç bitmeyen bir gelişimi var gibi görünüyor. Dubai'de büyüleyici plajlardan heyecan verici eğlence parklarına, birinci sınıf gece kulüplerine ve çöl inziva yerlerine kadar yapılacak çok fazla harika şey ve görülecek çok fazla yer var.

English Path ve GBS yüksek öğrenim koleji, Global Education Group'un parçasıdır. Öğrencilerimiz birlikte harika, modern üniversite tarzı tesisleri paylaşırlar.

Eğer İngilizce bilginizi dünyanın en hızlı büyüyen ve en modern uluslararası şehirlerinden birinde geliştirmek istiyorsanız Dubai'deki English Path okulu sizin için doğru bir seçim olacaktır.

 

Sunulan İngilizce Kursları

  • Genel İngilizce
  • English Plus Programı
  • Sınav Hazırlık Programı
  • Young Learners Luxury City Experience

 

Konaklama Çeşitleri

English Path Dubai Dil Okullarını seçen öğrencilerine konaklama seçeneği olarak paylaşımlı apart sunmaktadır.

Paylaşımlı Apart Konaklama

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur bulunmaktadır. Paylaşıklan apartman dairesinin toplam kaç kişi ile paylaşıldığı ve kalınan odanın kaç kişi ile paylaşıldığına, apartman dairesinin içindeki imkanlar gibi faktörlere bağlı olarak konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği olan 7/24 güvenlik sistemi, spor salonu, sosyal alan, ders çalışma alanları vb. özellikler; ögrencilerin güven içinde konaklamasını sağladığı gibi aktivite yapabileceği alanlar sayesinde sosyalleşme imkanı da sunmaktadır.