Communicate School - Malvern International

COMMUNICATE SCHOOL - MALVERN INTERNATIONAL DİL OKULLARI

Malvern House London, 2000 yılında kurulmuş bağımsız bir İngilizce dil okuludur. Okul, British Council ve ISI tarafından akredite olan Malvern House, en son teknolojiyle desteklenen birinci sınıf eğitim sunar. Communicate School Malvern House'un Manchester'daki kardeş okuludur.

Communicate School of English, tıpkı Malvern gibi British Council tarafından denetlenmiş ve akredite edilmiştir ve English UK üyesidir. Akreditasyon, öğrencilere okulun kaliteli eğitim, bina, barınma ve öğrenci refahına sahip olduğuna dair bir garanti verir.

Communicate School, 2010 yılında açılan ve yüksek kaliteli öğrenci desteği ve coşkulu, eğlenceli ve iletişimsel bir öğrenme ortamı için olağanüstü bir itibar geliştiren bir aile okuludur. Manchester'ın kalbinde - ana meydana (Piccadilly Bahçeleri) 2 dakikalık yürüme mesafesinde - dünyanın en popüler öğrenci şehirlerinden biri olan Manchester'ı keşfetmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir konuma sahiptir. Uluslararası öğrencilere, profesyonellere ve diğer anadili İngilizce olmayanlara yüksek kaliteli İngilizce kursları sağlamaktır. Destekleyici bir öğretim ortamında günlük amaçlar için anlamlı ve gerçek iletişim becerileri öğretmeye odaklanan bir okuldur.

 

Sunulan Programlar

  • English Courses
  • General English
  • IELTS Preparation
  • Conversation
  • Part-time and evening
  • Professional English
  • One-to-One
  • English for Teachers

 

Konaklama Çeşitleri

Communicate School Dil Okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu, aile yanı konaklama, öğrenci evleri veya misafir evi gibi konaklama imkanları sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2 ye ayrılır. Birincisi tek yataklı konaklama. Bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 yataklı yani odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğiniz zaman ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz.

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Tek kişilik yurt ya da çift kişilik yurt (paylaşımlı) yurtlardır. Bazılarında mutfak ve banyo odanın içinde diğerlerinde banyo mutfak ortak alanda olur bunun gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği 7/24 güvenlik sistemiyle denetleniyor olması, spor salonu olması, sosyal alan, ders çalışma yeri, ortak mutfak, sinema yeri gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alanlar mevcuttur.