BROWNS English Language School Gold Coast

BROWNS English Gold Coast Dil Okulları

Gold Coast'u ve uluslararası üne sahip eğitim programlarını ve kurslarını BROWNS English Dil Okulunda deneyimleyin. Prestijli bir kumtaşı blok dış binanın zemin katında yer alan Gold Coast kampüsünün, güneşli bir dış avlu etrafında inşa edilmiş 10 modern sınıfı bulunmaktadır. Her sınıfta dokunmatik ekranlı interaktif beyaz tahtalar, LCD TV ekranları ile donatılmış akıllı sınıflar ve öğrencilerin İleri Öğrenmeyi Hızlandırma Programında tamamlamaları için özel olarak hazırlanmış çalışma sayfalarından oluşan kapsamlı bir kitaplık sahiptir. Yüksek hızlı internet erişimine sahip, en yeni ESL öğrenme yazılımı yüklü ve dinleme kulaklıklarıyla donatılmış 22 bilgisayar ile öğrencilerin her türlü eğitim ihtiyaçları düşünülmüş olan BROWNS English ile İngilizcenizi hızla ilerletin.

Öğrencilerin yemek yiyebileceği ve arkadaşlarıyla sosyalleşebileceği yemek masalarının bulunduğu açık hava bahçe alanı olan okul, 5 yeni mikrodalga fırın, 2 buzdolabı, filtrelenmiş su ve çay-kahve yapmak için sıcak su sistemi bulunan mutfak ile öğrencilerine sınıf arkadaşları ile sohbet edip farklı kültürleri tanıyabilecekleri ortam sunmaktadır. Öğrenci Etkinlik Departmanındaki görevliler, "Gold Coast'ta neler olduğu" hakkında öğrencilere bilgi verir ve ayrıca Avustralya içinde seyahat için özel promosyonlardan yararlanmalarını sağlar.

 

Sunulan İngilizce Kursları

Intensive General English
English for Academic Purposes
IELTS Exam Preparation
Cambridge First Certificate English (FCE) Preparation
Cambridge Advanced English (CAE) Preparation
Barista@BROWNS English Language School
High School Preparation
English Plus Sports
Junior Program
Study Tours

 

Konaklama Çeşitleri

BROWNS English Language School Gold Coast Dil Okullarını seçen öğrencilere konaklama seçenekleri olarak öğrenci yurdu veya aile yanı konaklama imkanları sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere, dil eğitimi aldığınız bölgede yaşayan bir ailenin evinde fazladan bir odaları var ise o odayı öğrencilere açtığı bir konaklama çeşididir. Bu konaklama türü kendi içerisinde 2’ye ayrılır. Birincisi tek kişilik konaklama ki bu oda tek yaşayacağınız size özel bir odadır. İkincisi ise 2 kişilik konaklama türüdür ki odanızı sizin gibi uluslararası bir öğrenciyle paylaşacağınız anlamına gelir.  

Aile yanı konaklamada aile yanına yerleştiğiniz zaman ev içerisinde de İngilizce pratik yapma şansınız artar. Genelde dil eğitimine gelen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerin seçtiği bir konaklama türüdür. Dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü yakından tanırsınız ve günlük hayata daha hızlı adapte olursunuz. Bu konaklama türünün bir diğer avantajı ise diğer alternatiflere göre daha ekonomik olmasıdır.

Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları & rezidans yurtlar (özel yurtlar) genelde şehir merkezlerinde olur ya da şehir merkezlerine metro duraklarına 5 dk’lık yürüme mesafesinde olduğundan öğrencilerin çok tercih ettiği bir konaklama çeşididir. 

Bu konaklama türünde fiyatı etkileyen birkaç unsur bulunmaktadır. Odaların tek kişilik ya da çift kişilik (paylaşımlı) olması, mutfak ve banyonun odanın içinde olması ya da banyo ve mutfağın ortak alanda olması gibi seçenekler ile konaklama ücretleri değişebilir. 

Birçok yurdun ortak özelliği olan 7/24 güvenlik sistemi, spor salonu, sosyal alan, ders çalışma alanları vb. özellikler; öğrencilerin güven içinde konaklamasını sağladığı gibi aktivite yapabileceği alanlar sayesinde sosyalleşme imkânı da sunmaktadır.